SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2017/2018)
 
Trenérka: Veronika Polcarová veronika.polcarova@gmail.com 736486365
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Michaela Dekrová
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BLC Sparta B 14 11 3 0 929:763 166 25
2 BK Pirelli A 14 11 3 0 790:709 81 25
3 DSK Basketball 14 9 5 0 704:684 20 23
4 BC Libo 13 9 4 0 783:684 99 22
5 Sokol Dolní Počernice A 14 7 7 0 774:835 -61 21
6 Aritma Praha B 13 6 7 0 769:734 35 19
7 Sokol Nusle B 13 6 7 0 801:778 23 19
8 BK Prosek A 14 5 9 0 800:814 -14 19
9 Stavební fakulta 14 5 9 0 686:753 -67 19
10 WBK Babynec 14 3 11 0 719:851 -132 17
11 TJ ČZU Praha 13 3 10 0 691:841 -150 16
 

TABULKA 2017/2018 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Adéla Hortová 5 2/1 7 1 18 2 3.6 0.2 0.4 50.0
0 Klára Falladová 5 8/6 16 0 38 8 7.6 0.0 1.6 75.0
6 Kristina Michálková 12 15/7 21 0 49 36 4.1 0.0 3.0 46.7
10 Veronika Polcarová 11 15/11 27 0 65 22 5.9 0.0 2.0 73.3
13 Michaela Dekrová 14 28/20 47 23 183 23 13.1 1.6 1.6 71.4
14 Tereza Veselá 12 26/11 29 1 72 25 6.0 0.1 2.1 42.3
16 Kateřina Habětínová 9 8/5 4 5 28 25 3.1 0.6 2.8 62.5
18 Barbora Uzdařová 13 74/54 79 1 215 37 16.5 0.1 2.8 73.0
19 Aneta Vaňková 3 0/0 2 0 4 0 1.3 0.0 0.0 -
21 Karolína Uzdařová 12 8/5 34 3 82 20 6.8 0.2 1.7 62.5
23 Eliška Novotná 3 2/1 3 0 7 7 2.3 0.0 2.3 50.0
24 Barbora Hnaníčková 13 11/3 5 0 13 29 1.0 0.0 2.2 27.3
SOUHRN 14 197/124 274 34 774 234 55.3 2.4 16.7 62.9
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.17 18:30 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 42:69
13.10.17 18:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 41:59
19.10.17 18:05 BLC Sparta B ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 48:74
27.10.17 18:40 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:59
01.11.17 18:35 Sokol Nusle B ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 55:58
14.11.17 18:40 BK Prosek A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:37
21.11.17 20:10 Stavební fakulta Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 57:51
01.12.17 18:40 BC Libochovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:64
04.12.17 19:45 Aritma B Hala Aritma 61:77
15.12.17 18:40 DSK Basketball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:43
12.01.18 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:63
17.01.18 18:45 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 64:58
26.01.18 18:40 BLC Sparta B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:68
30.01.18 18:30 TJ ČZU Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 60:55
23.02.18 18:40 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
06.03.18 19:45 BK PRosek A Lovosická 559, P9 - Prosek 0:0
16.03.18 18:40 Stavebni fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
23.03.18 19:10 BC Libochovice Hovorčovická, P8 0:0
30.03.18 18:40 Aritma B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
02.04.18 19:10 DSK Basketball OU Stavební Učňovksá 1, P3 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo