SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2017/2018)
 
Trenérka: Veronika Polcarová veronika.polcarova@gmail.com 736486365
Asistent: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
T.vedoucí: Michaela Dekrová
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BC Libo 20 15 5 0 1251:1045 206 35
2 BK Pirelli A 20 15 5 0 1128:1060 68 35
3 DSK Basketball 20 14 6 0 1043:992 51 34
4 BLC Sparta B 20 13 7 0 1247:1084 163 33
5 Aritma Praha B 20 10 10 0 1227:1164 63 30
6 Sokol Dolní Počernice A 20 9 11 0 1119:1240 -121 29
7 Sokol Nusle B 20 9 11 0 1237:1162 75 29
8 TJ ČZU Praha 20 7 13 0 1113:1249 -136 27
9 BK Prosek A 20 7 13 0 1153:1214 -61 27
10 Stavební fakulta 20 6 14 0 951:1116 -165 26
11 WBK Babynec 20 5 15 0 1030:1173 -143 25
 

TABULKA 2017/2018 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Adéla Hortová 5 2/1 7 1 18 2 3.6 0.2 0.4 50.0
0 Klára Falladová 8 9/7 22 0 51 12 6.4 0.0 1.5 77.8
6 Kristina Michálková 18 20/7 36 0 79 54 4.4 0.0 3.0 35.0
10 Veronika Polcarová 16 21/17 44 0 105 30 6.6 0.0 1.9 81.0
13 Michaela Dekrová 20 40/27 78 33 282 31 14.1 1.6 1.6 67.5
14 Tereza Veselá 18 33/15 38 1 94 37 5.2 0.1 2.1 45.5
16 Kateřina Habětínová 9 8/5 4 5 28 25 3.1 0.6 2.8 62.5
18 Barbora Uzdařová 19 99/66 125 2 322 50 16.9 0.1 2.6 66.7
19 Aneta Vaňková 4 0/0 3 0 6 0 1.5 0.0 0.0 -
21 Karolína Uzdařová 16 13/6 44 6 112 26 7.0 0.4 1.6 46.2
23 Eliška Novotná 5 6/1 4 0 9 12 1.8 0.0 2.4 16.7
24 Barbora Hnaníčková 13 11/3 5 0 13 29 1.0 0.0 2.2 27.3
SOUHRN 20 262/155 410 48 1119 308 56.0 2.4 15.4 59.2
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.17 18:30 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 42:69
13.10.17 18:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 41:59
19.10.17 18:05 BLC Sparta B ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 48:74
27.10.17 18:40 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:59
01.11.17 18:35 Sokol Nusle B ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 55:58
14.11.17 18:40 BK Prosek A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:37
21.11.17 20:10 Stavební fakulta Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 57:51
01.12.17 18:40 BC Libochovice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:64
04.12.17 19:45 Aritma B Hala Aritma 61:77
15.12.17 18:40 DSK Basketball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:43
12.01.18 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:63
17.01.18 18:45 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 64:58
26.01.18 18:40 BLC Sparta B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:68
30.01.18 18:30 TJ ČZU Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 60:55
23.02.18 18:40 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:47
13.03.18 19:45 BK PRosek A Lovosická 559, P9 - Prosek 52:88
16.03.18 18:40 Stavebni fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:59
23.03.18 19:10 BC Libochovice Hovorčovická, P8 61:68
05.04.18 19:10 DSK Basketball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:61
13.04.18 18:40 Aritma B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:82
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo