SDPJ - Sokol Dolní Počernice C (2017/2018)
 
Trenérka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Asistentka: Monika Dvořáková 728305777
T.vedoucí: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Soutěž: 2.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Basketalová škola - Tygři Prah 10 8 2 0 614:463 151 18
2 VSK Iuridica 10 8 2 0 628:488 140 18
3 TJ Sokol Jinonice 10 7 3 0 595:514 81 17
4 BK Prosek C 10 7 3 0 559:524 35 17
5 VŠTJ Ekonom 10 6 4 0 552:495 57 16
6 Sokol Michle A 10 6 4 0 560:510 50 16
7 Sokol Dolní Počernice C 9 6 3 0 500:468 32 15
8 Sokol Michle B 10 5 5 0 458:478 -20 15
9 SK Zbraslav 10 5 5 0 544:592 -48 15
10 VŠSK MFF 10 3 7 0 476:550 -74 13
11 TJ Podolí Praha 4 10 3 7 0 430:511 -81 13
12 Aritma Praha C 10 3 7 0 424:538 -114 13
13 Sokol Stodůlky 10 1 9 0 530:625 -95 11
14 BK Prosek B 9 1 8 0 372:486 -114 10
 

TABULKA 2017/2018 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Iveta Morávková 3 2/0 9 0 18 8 6.0 0.0 2.7 0.0
0 Martina Kolářová 6 0/0 44 7 109 9 18.2 1.2 1.5 -
0 Monika Dvořáková 6 2/1 10 1 24 11 4.0 0.2 1.8 50.0
6 Klára Falladová 6 18/10 28 0 66 5 11.0 0.0 0.8 55.6
12 Adéla Balcarová / 0 - - - -
15 Lenka Peštová 5 10/5 19 3 52 13 10.4 0.6 2.6 50.0
16 Radka Smolíková 5 6/4 3 0 10 5 2.0 0.0 1.0 66.7
18 Adéla Hortová 5 12/5 16 1 40 6 8.0 0.2 1.2 41.7
21 Petra Smolíková 5 4/1 8 2 23 9 4.6 0.4 1.8 25.0
25 Barbora Veselá 3 0/0 1 3 11 4 3.7 1.0 1.3 -
32 Šárka Baňková 5 1/1 2 1 8 3 1.6 0.2 0.6 100.0
SOUHRN 7 55/27 140 18 361 73 51.6 2.6 10.4 49.1
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
02.10.17 19:35 VŠSK MFF Molákova 579, P8 46:49
13.10.17 20:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:47
16.10.17 20:10 VŠTJ Ekonom Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 52:47
27.10.17 20:10 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 38:34
02.11.17 20:10 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 62:87
07.11.17 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 59:54
12.12.17 18:40 BK Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
22.11.17 20:10 Aritma Praha C Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 36:48
01.12.17 20:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
05.12.17 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 0:0
15.12.17 20:10 BŠ Tygři Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
21.12.17 18:35 SK Zbraslav ZŠ Loučanská , P5 Radotín 0:0
05.01.18 20:10 BK Prosek C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo