SDPJ - Sokol Dolní Počernice C (2017/2018)
 
Trenérka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Asistentka: Monika Dvořáková 728305777
T.vedoucí: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Soutěž: 2.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 VSK Iuridica 25 19 6 0 1424:1211 213 44
2 Basketalová škola - Tygři Prah 24 19 5 0 1479:1131 348 43
3 BK Prosek C 24 19 5 0 1428:1206 222 43
4 TJ Sokol Jinonice 24 16 8 0 1443:1342 101 40
5 Sokol Dolní Počernice C 24 15 9 0 1342:1270 72 39
6 Sokol Michle A 24 13 11 0 1323:1234 89 37
7 VŠTJ Ekonom 25 11 14 0 1338:1311 27 36
8 Sokol Michle B 24 12 12 0 1116:1235 -119 36
9 SK Zbraslav 24 10 14 0 1205:1309 -104 34
10 TJ Podolí Praha 4 24 8 16 0 1136:1254 -118 32
11 VŠSK MFF 24 8 16 0 1189:1340 -151 32
12 Sokol Stodůlky 24 7 17 0 1319:1416 -97 31
13 BK Prosek B 24 7 17 0 1097:1271 -174 31
14 Aritma Praha C 24 5 19 0 991:1300 -309 29
 

TABULKA 2017/2018 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Iveta Morávková 14 13/6 43 0 92 26 6.6 0.0 1.9 46.2
0 Martina Kolářová 23 12/7 153 15 358 43 15.6 0.7 1.9 58.3
0 Monika Dvořáková 18 9/8 48 5 119 38 6.6 0.3 2.1 88.9
6 Klára Falladová 17 37/25 80 1 188 16 11.1 0.1 0.9 67.6
12 Adéla Balcarová / 0 - - - -
15 Lenka Peštová 20 31/16 83 23 251 46 12.6 1.1 2.3 51.6
16 Radka Smolíková 22 20/14 18 0 50 22 2.3 0.0 1.0 70.0
18 Adéla Hortová 12 13/6 32 4 82 16 6.8 0.3 1.3 46.2
21 Petra Smolíková 22 11/4 28 11 93 32 4.2 0.5 1.5 36.4
25 Barbora Veselá 8 3/2 6 7 35 17 4.4 0.9 2.1 66.7
32 Šárka Baňková 14 16/7 10 4 39 9 2.8 0.3 0.6 43.8
SOUHRN 24 165/95 501 70 1307 265 54.5 2.9 11.0 57.6
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
02.10.17 19:35 VŠSK MFF Molákova 579, P8 46:49
13.10.17 20:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:47
16.10.17 20:10 VŠTJ Ekonom Na Třebešíně 3215/1, Praha 3 52:47
27.10.17 20:10 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 38:34
02.11.17 20:10 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 62:87
07.11.17 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 59:54
22.11.17 20:10 Aritma Praha C Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 36:48
01.12.17 20:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 73:59
05.12.17 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 61:43
12.12.17 18:40 BK Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:33
15.12.17 20:10 BŠ Tygři Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:66
21.12.17 18:35 SK Zbraslav ZŠ Loučanská , P5 Radotín 20:0
05.01.18 20:10 BK Prosek C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:63
16.01.18 18:40 VŠSK MFF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:56
25.01.18 19:10 VSK Iurdica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 55:67
02.02.18 20:10 VŠTJ Ekonom ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:62
22.02.18 20:20 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 47:56
02.03.18 20:10 TJ Sokol Jinonice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:50
08.03.18 19:00 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:40
12.03.18 19:40 BK Prosek B Hala bazénu Hloubětín, Hloubětínská 80, P9 52:60
22.03.18 19:00 Aritma Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:56
28.03.18 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 56:55
03.04.18 18:40 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:66
10.04.18 20:10 BŠ - Tygři Praha - 76:75
20.04.18 18:40 SK Zbraslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:60
23.04.18 19:30 BK Prosek C Gymnázium Českolipská 373, P9 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo