SDPS - SoDoPo Štíři (2017/2018)
 
Trenérka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
Asistent: Michal Tůma nois.one@centrum.cz 728865344
T.vedoucí: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
Soutěž: Přebor
Kategorie: st. minižáci
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 17:00
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPS - st. minižáci, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Kbely 10 10 0 0 780:231 549 20
2 BA Sparta 10 9 1 0 887:256 631 19
3 Basketbalová škola Praha 10 8 2 0 772:309 463 18
4 Jižní Supi 10 7 3 0 633:328 305 17
5 USK Praha A 10 6 4 0 640:361 279 16
6 NBK Praha 2005 10 5 5 0 642:477 165 15
7 TJ Sokol Pražský 10 4 6 0 598:435 163 14
8 BK Kunratice DDM P10 10 3 7 0 340:678 -338 13
9 Sokol Vyšehrad 10 2 8 0 264:631 -367 12
10 USK Praha B 10 1 9 0 246:799 -553 11
11 SoDoPo Štíři 10 0 10 0 38:1335 -1297 10
 

TABULKA 2017/2018 - SDPS - st. minižáci, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Jakub Ocelák 8 0/0 3 0 6 6 0.8 0.0 0.8 -
5 Jiří Batěk 12 0/0 5 0 10 10 0.8 0.0 0.8 -
6 Tomáš Požár 20 24/4 14 0 32 37 1.6 0.0 1.9 16.7
7 Matyáš Čapek 16 10/1 4 0 9 13 0.6 0.0 0.8 10.0
8 Václav Kanta 20 2/0 5 0 10 3 0.5 0.0 0.1 0.0
9 Jakub Medveď 11 4/1 0 0 1 6 0.1 0.0 0.5 25.0
10 Vojtěch Šimek 14 3/0 1 0 2 21 0.1 0.0 1.5 0.0
11 Štěpán Bradáč 14 0/0 0 0 0 4 0.0 0.0 0.3 -
12 Florian Steinbauer 18 20/4 9 0 22 12 1.2 0.0 0.7 20.0
13 Martin Hrdý 3 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
14 Patrik Dymák 14 4/0 1 0 2 23 0.1 0.0 1.6 0.0
15 Hynek Langmajer 6 0/0 0 0 0 0 0.0 0.0 0.0 -
16 Tadeáš Hátle 19 8/3 2 0 7 9 0.4 0.0 0.5 37.5
17 Michal Šíp 16 2/1 2 0 5 4 0.3 0.0 0.2 50.0
19 David Havlík 16 2/1 0 0 1 12 0.1 0.0 0.8 50.0
21 Mathias Brabec 12 10/2 7 0 16 8 1.3 0.0 0.7 20.0
22 Ian Antonín Sommer 12 0/0 0 0 0 3 0.0 0.0 0.2 -
SOUHRN 20 89/17 53 - 123 171 6.2 0.0 8.6 19.1
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPS - st. minižáci, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
14.10.17 11:30 Sokol Pražský Bellova, P10 - Petrovice 0:148
14.10.17 13:15 Jižní Supi Bellova, P10 - Petrovice 2:133
15.10.17 09:00 BŠ Praha Horáčkova 1100, P4 0:187
15.10.17 12:20 USK Praha A Horáčkova 1100, P4 0:152
11.11.17 14:50 Sokol Vyšehrad ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 15:85
11.11.17 11:20 Sokol Kbely ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 6:128
12.11.17 00:00 BA Sparta hala Sparty, Nad Král.oborou 51 2:171
12.11.17 12:00 NBK Praha 2005 hala Sparty, Nad Král.oborou 51 2:147
09.12.17 10:40 BK Kunratice DDM P10 Horáčkova 1100, P4 4:99
09.12.17 12:20 USK Praha B Horáčkova 1100, P4 7:85
20.01.18 10:40 Sokol Vyšehrad ZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 11:106
20.01.18 12:20 USK Praha B ZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 9:115
21.01.18 10:40 USK Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:87
21.01.18 12:20 NBK Praha 2005 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 2:217
17.03.18 13:00 BK Kunratice DDM P10 hala Sparty, Nad Král.oborou 51 4:86
18.03.18 13:00 BK Kunratice DDM P10 hala Sparty, Nad Král.oborou 51 6:86
21.04.18 09:00 TJ Sokol Pražský Žitná 42, P2 4:197
21.04.18 12:30 Sokol Vyšehrad Žitná 42, P2 11:94
22.04.18 12:20 NBK Praha 2005 hala Sparty, Nad Král.oborou 51 5:174
22.04.18 10:40 TJ Sokol Pražský hala Sparty, Nad Král.oborou 51 15:140
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo