SDPZ - Sokol Dolní Počernice B (2017/2018)
 
Trenérka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
Asistentka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
T.vedoucí: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Basket Říčany 10 8 2 0 605:492 113 18
2 TJ Radlice 10 8 2 0 528:469 59 18
3 Slovan Litoměřice B 10 7 3 0 563:522 41 17
4 HB Basket Praha B 10 6 4 0 527:531 -4 16
5 BC Xtreme Tigers 10 6 4 0 568:574 -6 16
6 Sokol Horní Počernice 10 5 5 0 450:458 -8 15
7 TJ Sokol Dubeč 10 5 5 0 518:530 -12 15
8 VŠTJ Medicina 10 4 6 0 509:490 19 14
9 DDM Praha 10 10 4 6 0 501:514 -13 14
10 Sokol Dolní Počernice B 10 4 6 0 540:575 -35 14
11 BK Pirelli B 10 3 7 0 482:508 -26 13
12 TJ Ruzyně 10 0 10 0 456:584 -128 10
 

TABULKA 2017/2018 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Markéta Weberová 10 29/21 34 2 95 14 9.5 0.2 1.4 72.4
7 Karolína Uzdařová 6 6/3 23 1 52 9 8.7 0.2 1.5 50.0
8 Jana Musilová 10 2/2 15 22 98 17 9.8 2.2 1.7 100.0
9 Jana Řežábková 9 15/5 12 0 29 8 3.2 0.0 0.9 33.3
10 Dita Eyblová 9 6/3 7 0 17 13 1.9 0.0 1.4 50.0
11 Eliška Novotná 1 0/0 5 0 10 4 10.0 0.0 4.0 -
13 Simona Hochmannová 9 18/6 24 0 54 16 6.0 0.0 1.8 33.3
14 Jana Miklová 10 6/2 23 0 48 16 4.8 0.0 1.6 33.3
15 Kateřina Brožková 9 8/2 15 3 41 14 4.6 0.3 1.6 25.0
16 Eliška Zelenková 3 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.3 -
17 Radka Mahdalová 10 31/15 32 0 79 24 7.9 0.0 2.4 48.4
18 Martina Bomberovičová 9 13/5 7 0 19 8 2.1 0.0 0.9 38.5
SOUHRN 10 134/64 197 28 542 144 54.2 2.8 14.4 47.8
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.17 20:10 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 47:64
12.10.17 19:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:60
17.10.17 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 58:45
24.10.17 18:40 BC Xtreme Tigers ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:53
02.11.17 19:15 HB Basket Praha B ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 53:67
06.11.17 20:10 DDM Praha 10 Horáčkova 1100, P4 52:55
16.11.17 19:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:37
23.11.17 18:30 Slovan Litoměřice B Českolipská 373, Praha 9 46:78
30.11.17 19:10 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:58
04.12.17 18:30 TJ Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 68:58
14.12.17 19:10 S.H.Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
11.01.18 19:10 Basket Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
17.01.18 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 0:0
25.01.18 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
01.02.18 18:00 BC Xtreme Tigers Gymnázium a ZŠ - Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, Praha 4 - Krč 0:0
22.02.18 19:10 HB Basket Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
01.03.18 19:10 DDM Praha 10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
07.03.18 19:40 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 0:0
15.03.18 19:10 Slovan Litoměřice B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
20.03.18 18:10 VŠTJ Medicina Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 0:0
29.03.18 19:10 TJ Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
06.04.18 19:30 S.H.Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo