SDPZ - Sokol Dolní Počernice B (2017/2018)
 
Trenérka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
Asistentka: Jana Záhorová styblice@seznam.cz 777032019
T.vedoucí: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2017/2018 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Radlice 22 18 4 0 1213:1005 208 40
2 Basket Říčany 21 18 3 0 1305:1005 300 39
3 Slovan Litoměřice B 22 13 9 0 1184:1137 47 35
4 BC Xtreme Tigers 21 14 7 0 1154:1118 36 35
5 Sokol Horní Počernice 22 12 10 0 972:941 31 34
6 DDM Praha 10 22 11 11 0 1114:1108 6 33
7 HB Basket Praha B 22 11 11 0 1179:1184 -5 33
8 TJ Sokol Dubeč 22 11 11 0 1155:1173 -18 33
9 BK Pirelli B 22 8 14 0 991:1049 -58 30
10 Sokol Dolní Počernice B 22 8 14 0 1146:1271 -125 30
11 VŠTJ Medicina 22 6 16 0 1126:1176 -50 28
12 TJ Ruzyně 22 1 21 0 964:1336 -372 23
 

TABULKA 2017/2018 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Adéla Hortová 1 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 1.0 -
5 Klára Falladová 2 0/0 4 0 8 1 4.0 0.0 0.5 -
6 Markéta Weberová 20 62/36 74 3 193 26 9.7 0.1 1.3 58.1
7 Karolína Uzdařová 12 14/5 51 3 116 17 9.7 0.2 1.4 35.7
8 Jana Musilová 21 8/4 34 42 198 30 9.4 2.0 1.4 50.0
9 Jana Řežábková 12 15/5 14 0 33 9 2.8 0.0 0.8 33.3
10 Dita Eyblová 20 13/5 16 1 40 32 2.0 0.1 1.6 38.5
11 Eliška Novotná 5 6/4 12 0 28 14 5.6 0.0 2.8 66.7
12 Kateřina Kantová 11 29/26 46 9 145 32 13.2 0.8 2.9 89.7
13 Simona Hochmannová 13 30/8 30 0 68 26 5.2 0.0 2.0 26.7
14 Jana Miklová 12 6/2 27 0 56 19 4.7 0.0 1.6 33.3
15 Kateřina Brožková 19 14/6 34 5 89 28 4.7 0.3 1.5 42.9
16 Eliška Zelenková 3 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.3 -
17 Radka Mahdalová 18 53/25 53 0 131 36 7.3 0.0 2.0 47.2
18 Martina Bomberovičová 18 17/7 18 0 43 28 2.4 0.0 1.6 41.2
SOUHRN 22 267/133 413 63 1148 300 52.2 2.9 13.6 49.8
 

ROZPIS zápasů 2017/2018 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.17 20:10 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 47:64
12.10.17 19:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:60
17.10.17 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 58:45
24.10.17 18:40 BC Xtreme Tigers ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:53
02.11.17 19:15 HB Basket Praha B ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 53:67
06.11.17 20:10 DDM Praha 10 Horáčkova 1100, P4 52:55
16.11.17 19:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:37
23.11.17 18:30 Slovan Litoměřice B Českolipská 373, Praha 9 46:78
30.11.17 19:10 VŠTJ Medicina ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:58
04.12.17 18:30 TJ Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 68:58
14.12.17 19:10 S.H.Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 30:55
11.01.18 19:10 Basket Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:69
17.01.18 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 43:52
25.01.18 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:50
01.02.18 18:00 BC Xtreme Tigers Gymnázium a ZŠ - Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, Praha 4 - Krč 46:65
22.02.18 19:10 HB Basket Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:70
01.03.18 19:10 DDM Praha 10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:66
07.03.18 19:40 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 39:50
15.03.18 19:10 Slovan Litoměřice B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:74
20.03.18 18:10 VŠTJ Medicina Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 60:56
27.03.18 18:40 TJ Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:46
06.04.18 19:30 S.H.Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 45:43
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo