SDPA - Sokol Dolní Počernice A (2018/2019)
 
Trenér: Petr Klouda
Asistent: Roman Šebl romansebl@seznam.cz 607889067
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: Přebor A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2018/2019 - SDPA - muži, Přebor A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Košíře B 22 18 4 0 1838:1581 257 40
2 Sokol Motol A 22 15 7 0 1844:1555 289 37
3 BC JETS Praha 22 14 8 0 1752:1491 261 36
4 BSK Fenix Modřany A 22 13 9 0 1747:1568 179 35
5 Sokol Žižkov B - TESLA 21 13 8 0 1591:1466 125 34
6 Sokol Dolní Počernice A 21 13 8 0 1693:1593 100 34
7 VŠTJ Medicina A 21 13 8 0 1582:1509 73 34
8 Stavební fakulta A 22 10 12 0 1783:1694 89 32
9 Žižkov Falcons C 21 11 10 0 1575:1515 60 32
10 TJ ČZU Praha 22 5 17 0 1515:1732 -217 27
11 Sokol Žižkov D 22 4 18 0 1686:2125 -439 26
12 USK Praha C 22 1 21 0 1213:1990 -777 23
 

TABULKA 2018/2019 - SDPA - muži, Přebor A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Oto Krištof 19 55/29 75 2 185 36 9.7 0.1 1.9 52.7
6 Petr Klouda 2 13/6 11 1 31 3 15.5 0.5 1.5 46.2
7 Vladimír Kobetič 18 29/19 28 15 120 37 6.7 0.8 2.1 65.5
8 Tomáš Jelínek 18 34/16 52 0 120 35 6.7 0.0 1.9 47.1
9 Viktor Fodor 15 15/12 25 20 122 33 8.1 1.3 2.2 80.0
10 Ondřej Chwaszcz 17 33/28 30 35 193 36 11.4 2.1 2.1 84.8
11 Gabriel Jankó 16 31/22 66 0 154 24 9.6 0.0 1.5 71.0
13 Filip Mikel 21 65/48 47 66 340 27 16.2 3.1 1.3 73.8
14 Roman Šebl 18 20/12 47 18 160 51 8.9 1.0 2.8 60.0
15 Miroslav Kovácsik 22 10/3 40 16 131 62 6.0 0.7 2.8 30.0
17 Jakub Šorm 15 14/6 15 10 66 28 4.4 0.7 1.9 42.9
18 Marek Zachar 4 6/4 4 1 15 5 3.8 0.2 1.2 66.7
21 Adam Kurzok 19 81/58 101 4 272 62 14.3 0.2 3.3 71.6
SOUHRN 24 406/263 541 188 1909 439 79.5 7.8 18.3 64.8
 

ROZPIS zápasů 2018/2019 - SDPA - muži, Přebor A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
25.09.18 20:15 USK PRAHA C SH Na Folimance 2, P2 73:57
03.10.18 20:10 Sokol Motol A Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 75:73
12.10.18 20:10 TJ ČZU ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:64
15.10.18 19:00 VŠTJ SF A Pod Juliskou 4, Praha 6 62:91
26.10.18 20:10 BC JETS ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:84
02.11.18 18:30 FENIX MODŘANY A Herrmannova 24, P4 69:72
06.11.18 19:40 VŠTJ Medicina A Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 74:86
16.11.18 20:10 TJ Košíře B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:73
23.11.18 20:35 ŽIŽKOV FALCONS Koněvova 19, P3 - Žižkov 71:80
06.12.18 20:40 Sokol Žižkov B Koněvova 19, P3 - Žižkov 81:70
14.12.18 20:10 USK PRAHA C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 110:56
04.01.19 18:40 SOKOL ŽIŽKOV D ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 109:77
11.01.19 20:10 Sokol Motol A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:91
15.01.19 20:05 TJ ČZU Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 89:66
25.01.19 20:10 VŠTJ SF A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:69
28.01.19 19:40 BC JETS Kovářova 1617, Praha 5 65:86
08.02.19 20:10 FENIX MODŘANY A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:78
01.03.19 20:10 VŠTJ Medicina A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:64
06.03.19 20:15 TJ Košíře B Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 67:88
15.03.19 20:10 ŽIŽKOV FALCONS ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:74
20.03.19 20:40 SOKOL ŽIŽKOV D Koněvova 19, P3 - Žižkov 84:94
29.03.19 20:10 Sokol Žižkov B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 79:107
12.04.19 20:10 Sokol Motol A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 83:90
17.04.19 20:10 Sokol Motol A Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 54:74
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo