SDPA - Sokol Dolní Počernice A (2018/2019)
 
Trenér: Petr Klouda
Asistent: Roman Šebl romansebl@seznam.cz 607889067
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: Přebor A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:00
 
 
 

SKUPINA 2018/2019 - SDPA - muži, Přebor A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Košíře B 15 11 4 0 1190:1053 137 26
2 BSK Fenix Modřany A 15 11 4 0 1125:1032 93 26
3 Sokol Dolní Počernice A 15 10 5 0 1246:1109 137 25
4 VŠTJ Medicina A 15 10 5 0 1094:1036 58 25
5 Sokol Motol A 15 9 6 0 1210:1077 133 24
6 Žižkov Falcons C 15 9 6 0 1153:1064 89 24
7 Sokol Žižkov B - TESLA 15 9 6 0 1072:1028 44 24
8 BC JETS Praha 15 8 7 0 1165:1038 127 23
9 Stavební fakulta A 15 8 7 0 1196:1125 71 23
10 TJ ČZU Praha 15 3 12 0 982:1175 -193 18
11 Sokol Žižkov D 15 1 14 0 1116:1425 -309 16
12 USK Praha C 15 1 14 0 874:1261 -387 16
 

TABULKA 2018/2019 - SDPA - muži, Přebor A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Oto Krištof 14 42/20 54 1 131 27 9.4 0.1 1.9 47.6
7 Vladimír Kobetič 13 23/14 20 10 84 23 6.5 0.8 1.8 60.9
8 Tomáš Jelínek 12 21/11 39 0 89 23 7.4 0.0 1.9 52.4
9 Viktor Fodor 15 15/12 25 20 122 33 8.1 1.3 2.2 80.0
10 Ondřej Chwaszcz 12 27/22 25 19 129 26 10.8 1.6 2.2 81.5
11 Gabriel Jankó 12 22/16 48 0 112 19 9.3 0.0 1.6 72.7
13 Filip Mikel 15 58/43 36 48 259 23 17.3 3.2 1.5 74.1
14 Roman Šebl 12 11/9 29 13 106 30 8.8 1.1 2.5 81.8
15 Miroslav Kovácsik 15 10/3 28 8 83 44 5.5 0.5 2.9 30.0
17 Jakub Šorm 12 8/4 14 10 62 22 5.2 0.8 1.8 50.0
18 Marek Zachar 4 6/4 4 1 15 5 3.8 0.2 1.2 66.7
21 Adam Kurzok 13 58/40 74 4 200 39 15.4 0.3 3.0 69.0
SOUHRN 17 301/198 396 134 1392 314 81.9 7.9 18.5 65.8
 

ROZPIS zápasů 2018/2019 - SDPA - muži, Přebor A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
25.09.18 20:15 USK PRAHA C SH Na Folimance 2, P2 73:57
03.10.18 20:10 Sokol Motol A Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 75:73
12.10.18 20:10 TJ ČZU ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:64
15.10.18 19:00 VŠTJ SF A Pod Juliskou 4, Praha 6 62:91
26.10.18 20:10 BC JETS ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:84
02.11.18 18:30 FENIX MODŘANY A Herrmannova 24, P4 69:72
06.11.18 19:40 VŠTJ Medicina A Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 74:86
16.11.18 20:10 TJ Košíře B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:73
23.11.18 20:35 ŽIŽKOV FALCONS Koněvova 19, P3 - Žižkov 71:80
06.12.18 20:40 Sokol Žižkov B Koněvova 19, P3 - Žižkov 81:70
14.12.18 20:10 USK PRAHA C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 110:56
04.01.19 18:40 SOKOL ŽIŽKOV D ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 109:77
11.01.19 20:10 Sokol Motol A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 85:91
15.01.19 20:05 TJ ČZU Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 89:66
25.01.19 20:10 VŠTJ SF A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 93:69
28.01.19 19:40 BC JETS Kovářova 1617, Praha 5 65:86
08.02.19 20:10 FENIX MODŘANY A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:78
01.03.19 20:10 VŠTJ Medicina A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
06.03.19 20:15 TJ Košíře B Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 0:0
15.03.19 20:10 ŽIŽKOV FALCONS ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
20.03.19 20:40 SOKOL ŽIŽKOV D Koněvova 19, P3 - Žižkov 0:0
29.03.19 20:10 Sokol Žižkov B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo