SDPB - Sokol Dolní Počernice B (2018/2019)
 
Trenér: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
Asistent: Petr Seidner petr.seidner@gmail.com
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2018/2019 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sršni D 22 21 1 0 1757:1108 649 43
2 Slovan Bohnice B 22 18 4 0 1845:1528 317 40
3 Sokol Dolní Počernice B 22 16 6 0 1603:1408 195 38
4 TJ Háje - JM B 22 14 8 0 1491:1454 37 36
5 BK Rotor Punkrác A 22 14 8 0 1589:1446 143 36
6 TJ Slavoj OS A 22 12 10 0 1384:1337 47 34
7 Slovan Advokacie Praha 22 11 11 0 1439:1358 81 33
8 Tourist Říčany 22 9 13 0 1227:1332 -105 31
9 Sokol Stodůlky 22 8 14 0 1403:1648 -245 30
10 VSK Elektro 22 4 18 0 1245:1666 -421 26
11 TJ ÚVN 22 3 19 0 1377:1745 -368 25
12 VSK MFF UK B 22 2 20 0 1149:1479 -330 24
 

TABULKA 2018/2019 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Michal Kocián 9 37/17 41 4 111 21 12.3 0.4 2.3 45.9
1 Ondřej Šustr 1 0/0 6 0 12 0 12.0 0.0 0.0 -
5 Marcel Reviľak 5 22/8 5 0 18 4 3.6 0.0 0.8 36.4
6 Petr Polcar 7 9/6 9 13 63 16 9.0 1.9 2.3 66.7
6 Dušan Duda 4 8/3 7 0 17 14 4.2 0.0 3.5 37.5
7 David Šlechtický 16 33/16 57 0 130 41 8.1 0.0 2.6 48.5
8 Martin Hálek 18 10/4 14 2 38 22 2.1 0.1 1.2 40.0
9 Martin Petrák 6 4/1 11 2 29 16 4.8 0.3 2.7 25.0
10 Dominik Jaša 9 6/3 28 6 77 7 8.6 0.7 0.8 50.0
11 Zdeněk Bajer 10 29/11 29 0 69 23 6.9 0.0 2.3 37.9
12 Miroslav Mráz 2 2/0 6 0 12 2 6.0 0.0 1.0 0.0
13 Michal Pařízek 13 25/13 41 3 104 35 8.0 0.2 2.7 52.0
14 Marek Novotný 21 110/68 148 12 400 59 19.0 0.6 2.8 61.8
15 Petr Seidner 13 26/21 68 1 160 31 12.3 0.1 2.4 80.8
16 Michal Vinc 15 12/8 19 7 67 13 4.5 0.5 0.9 66.7
16 Michal Tůma 3 2/0 14 1 31 2 10.3 0.3 0.7 0.0
17 Matuš Novotný 20 25/13 59 38 245 50 12.2 1.9 2.5 52.0
23 Tomáš Fallada 7 2/1 7 0 15 18 2.1 0.0 2.6 50.0
SOUHRN 22 362/193 569 89 1598 374 72.6 4.0 17.0 53.3
 

ROZPIS zápasů 2018/2019 - SDPB - muži, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.18 18:30 SLAVOJ OS A ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 80:48
12.10.18 18:40 TJ Slovan Bohnice B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:100
18.10.18 20:20 TJ HÁJE - JM B ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 55:92
26.10.18 18:40 Slovan Advokacie Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:57
05.11.18 18:40 VŠSK MFF B Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 65:48
16.11.18 18:40 SRŠNI ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:62
22.11.18 20:30 Sokol Stodůlky K Vidouli 761, Praha 5 62:75
30.11.18 18:40 BK Rotor Punkrác ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:63
04.12.18 20:10 TJ ÚVN U vojenské nemocnice 6, Praha 6 111:44
14.12.18 18:40 VSK Elektro ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 88:46
18.12.18 20:10 Tourist Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 68:55
11.01.19 18:40 SLAVOJ OS A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:57
15.01.19 19:30 TJ Slovan Bohnice B Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 67:87
25.01.19 18:40 TJ HÁJE - JM B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 81:78
29.01.19 20:00 Slovan Advokacie Praha Hala Královka, Nad Královskou oborou 51 41:59
08.02.19 18:40 Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:59
01.03.19 18:40 VŠSK MFF B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:31
05.03.19 18:00 SRŠNI U Roháčových kasáren, P10 47:108
15.03.19 18:40 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:57
21.03.19 20:10 BK Rotor Punkrác ZŠ Bítovská 1, Praha 4 77:66
29.03.19 18:40 TJ ÚVN ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 90:61
04.04.19 17:35 VSK Elektro ZVŠ Mochovská 570, P9 83:55
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo