SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2018/2019)
 
Trenérka: Veronika Polcarová veronika.polcarova@gmail.com 736486365
Asistentka: Barbora Uzdařová 721226338
T.vedoucí: Michaela Dekrová
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2018/2019 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 WBK Babynec 14 12 2 0 867:663 204 26
2 BLC Sparta 14 11 3 0 850:754 96 25
3 BC Libo 13 11 2 0 848:667 181 24
4 DSK Basketball 13 10 3 0 834:624 210 23
5 BK Prosek A 14 9 5 0 799:737 62 23
6 Sokol Nusle B 14 8 6 0 946:827 119 22
7 Aritma Praha B 14 6 8 0 795:775 20 20
8 BK Pirelli A 14 5 9 0 741:803 -62 19
9 Basket Říčany 14 4 10 0 847:947 -100 18
10 Sokol Dolní Počernice A 14 4 10 0 752:934 -182 18
11 TJ ČZU Praha 14 2 12 0 712:1005 -293 16
12 Stavební fakulta 14 1 13 0 614:869 -255 15
 

TABULKA 2018/2019 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Lucie Kopecká 16 33/17 14 9 72 22 4.5 0.6 1.4 51.5
8 Klára Falladová 10 5/2 32 0 66 14 6.6 0.0 1.4 40.0
9 Šárka Nytrová 10 44/24 47 0 118 17 11.8 0.0 1.7 54.5
10 Veronika Polcarová 16 13/7 62 0 131 28 8.2 0.0 1.8 53.8
13 Michaela Dekrová 15 35/28 67 25 237 31 15.8 1.7 2.1 80.0
14 Tereza Veselá 11 21/5 17 3 48 15 4.4 0.3 1.4 23.8
15 Kristina Michálková 12 26/6 20 0 46 36 3.8 0.0 3.0 23.1
17 Štěpánka Falladová 3 4/2 5 0 12 2 4.0 0.0 0.7 50.0
18 Barbora Uzdařová 2 2/1 1 0 3 4 1.5 0.0 2.0 50.0
19 Alžběta Svobodová 6 2/1 3 0 7 3 1.2 0.0 0.5 50.0
21 Karolína Uzdařová 14 19/6 40 2 92 21 6.6 0.1 1.5 31.6
23 Eliška Novotná 10 2/1 11 0 23 16 2.3 0.0 1.6 50.0
24 Barbora Hnaníčková 13 14/5 8 0 21 23 1.6 0.0 1.8 35.7
SOUHRN 16 220/105 327 39 876 232 54.8 2.4 14.5 47.7
 

ROZPIS zápasů 2018/2019 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
05.10.18 18:40 Stavební fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:36
09.10.18 19:45 BK Prosek A Lovosická 559, P9 - Prosek 51:49
19.10.18 18:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:66
23.10.18 20:00 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 54:80
02.11.18 18:40 Aritma Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:74
09.11.18 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:65
13.11.18 18:20 TJ ČZU Praha Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 71:51
23.11.18 18:40 BLC Sparta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:75
27.11.18 19:10 DSK Basketball OU Stavební Učňovksá 1, P3 47:79
07.12.18 18:40 BC LIBO ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:74
12.12.18 18:35 Sokol Nusle B ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 51:88
08.01.19 20:10 Stavební fakulta Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 48:59
18.01.19 18:40 BK Prosek A Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:67
23.01.19 18:30 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 42:71
01.02.19 18:40 Basket Říčany Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:75
04.02.19 19:45 Aritma B Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 54:66
26.02.19 18:30 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 0:0
08.03.19 18:40 TJ ČZU ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
14.03.19 18:05 BLC Sparta Na Chodovci 2700, P4 0:0
22.03.19 18:40 DSK Basketball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
29.03.19 19:10 BC LIBO Hovorčovická, P8 0:0
05.04.19 18:40 Sokol Nusle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo