SDPJ - Sokol Dolní Počernice C (2018/2019)
 
Trenérka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Asistentka: Monika Dvořáková 728305777
T.vedoucí: Kateřina Baňková bankovka@seznam.cz 732807680
Soutěž: 2.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2018/2019 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BA Sparta Praha B 13 12 1 0 844:574 270 25
2 VSK Iuridica 13 10 3 0 719:603 116 23
3 Sokol Dolní Počernice C 13 7 6 0 745:736 9 20
4 BK Prosek C 13 7 6 0 561:598 -37 20
5 Sokol Michle B 12 7 5 0 656:583 73 19
6 TJ Sokol Jinonice 13 6 7 0 787:735 52 19
7 Sokol Michle A 13 6 7 0 720:743 -23 19
8 VŠSK MFF 13 4 9 0 633:725 -92 17
9 TJ Podolí Praha 4 13 4 9 0 568:675 -107 17
10 Aritma Praha C 12 5 7 0 471:569 -98 17
11 Sokol Stodůlky 12 2 10 0 551:714 -163 14
 

TABULKA 2018/2019 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Kateřina Baňková 4 0/0 8 0 16 10 4.0 0.0 2.5 -
5 Barbora Buřičová 2 0/0 5 0 10 1 5.0 0.0 0.5 -
6 Klára Falladová 13 11/6 55 0 116 19 8.9 0.0 1.5 54.5
7 Iveta Morávková 10 4/1 36 0 73 23 7.3 0.0 2.3 25.0
12 Lucie Kopecká 14 26/14 37 2 94 25 6.7 0.1 1.8 53.8
15 Lenka Peštová 5 7/3 10 8 47 11 9.4 1.6 2.2 42.9
16 Radka Smolíková 14 6/5 8 2 27 16 1.9 0.1 1.1 83.3
17 Martina Kolářová 13 4/3 76 8 179 32 13.8 0.6 2.5 75.0
18 Adéla Hortová 13 20/8 37 14 124 7 9.5 1.1 0.5 40.0
21 Petra Smolíková 14 4/2 19 6 58 17 4.1 0.4 1.2 50.0
22 Karolína Menšíková 10 8/2 12 0 26 18 2.6 0.0 1.8 25.0
23 Monika Dvořáková 8 11/5 25 2 61 14 7.6 0.2 1.8 45.5
32 Šárka Baňková 6 0/0 1 0 2 3 0.3 0.0 0.5 -
SOUHRN 15 101/49 329 42 833 196 55.5 2.8 13.1 48.5
 

ROZPIS zápasů 2018/2019 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
05.10.18 20:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:54
08.10.18 19:35 VŠSK MFF ZŠ Molákova 579, Praha 8 64:51
19.10.18 20:10 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:72
22.10.18 19:40 BK Prosek C Hala bazénu Hloubětín, Hloubětínská 80, P9 48:49
02.11.18 20:10 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:58
09.11.18 20:10 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:43
15.11.18 20:10 BA Sparta Praha B Nafukovací hala BA Sparta, Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 35:74
23.11.18 20:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:50
07.12.18 20:10 Aritma Praha C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:54
13.12.18 20:10 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 56:81
08.01.19 19:10 VSK Iuridica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 50:65
18.01.19 20:10 VŠSK MFF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:47
22.01.19 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 49:38
01.02.19 20:10 BK Prosek C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 42:49
05.02.19 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 46:57
28.02.19 20:20 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 0:0
08.03.19 20:10 BA Sparta Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
13.03.19 19:40 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 0:0
27.03.19 20:10 Aritma Praha C Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 0:0
05.04.19 20:10 TJ Sokol Jinonice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo