SDPS - SoDoPo Štíři (2018/2019)
 
Trenérka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
Asistent: Michal Tůma nois.one@centrum.cz 728865344
T.vedoucí: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
Soutěž: Přebor
Kategorie: st.minižáci
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 17:00
 
 
 

SKUPINA 2018/2019 - SDPS - st.minižáci, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Sokol Pražský 6 6 0 0 743:63 680 12
2 Jižní Supi 6 3 3 0 295:270 25 9
3 Porg Basket 6 3 3 0 273:331 -58 9
4 SoDoPo Štíři 6 0 6 0 42:689 -647 6
 

TABULKA 2018/2019 - SDPS - st.minižáci, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Jiří Batěk 21 23/2 43 0 88 15 4.2 0.0 0.7 8.7
7 Ian Antonín Sommer 22 50/10 37 0 84 21 3.8 0.0 1.0 20.0
8 Václav Kanta 24 8/3 13 0 29 13 1.2 0.0 0.5 37.5
9 Jakub Medveď 11 26/9 9 0 27 4 2.5 0.0 0.4 34.6
10 Michal Šíp 20 8/0 8 0 16 19 0.8 0.0 0.9 0.0
11 Štěpán Bradáč 3 0/0 0 0 0 2 0.0 0.0 0.7 -
12 Florian Steinbauer 20 15/2 24 0 50 15 2.5 0.0 0.8 13.3
13 Martin Hrdý 18 6/0 7 0 14 13 0.8 0.0 0.7 0.0
14 Patrik Dymák 24 4/2 14 0 30 62 1.2 0.0 2.6 50.0
15 Hynek Langmajer 12 4/1 5 0 11 10 0.9 0.0 0.8 25.0
16 Tadeáš Hátle 22 17/6 22 0 50 28 2.3 0.0 1.3 35.3
18 Ondřej Medek 19 12/3 13 0 29 17 1.5 0.0 0.9 25.0
SOUHRN 24 173/38 195 - 428 219 17.8 0.0 9.1 22.0
 

ROZPIS zápasů 2018/2019 - SDPS - st.minižáci, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
13.10.18 14:15 Jižní Supi Bellova, P10 - Petrovice 8:68
14.10.18 09:00 Porg Basket Bellova, P10 - Petrovice 7:85
14.10.18 12:45 Sokol Pražský Bellova, P10 - Petrovice 2:167
10.11.18 11:00 Porg Basket Žitná 42, Praha 2 9:84
10.11.18 14:14 Sokol Pražský Žitná 42, Praha 2 5:182
11.11.18 12:00 Jižní Supi Žitná 42, Praha 2 11:103
08.12.18 09:30 NBK Praha 2006 Hala Královka, Nad Královskou oborou 51 3:99
08.12.18 12:30 BK Kladno Hala Královka, Nad Královskou oborou 51 15:86
09.12.18 09:00 Porg Basket ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 11:93
09.12.18 12:20 Žižkov Falcons ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:80
19.01.19 10:30 BK Kunratice DDM P10 Koněvova 19, P3 - Žižkov 38:52
19.01.19 13:30 Sokol Vyšehrad Koněvova 19, P3 - Žižkov 17:40
20.01.19 09:00 BK Kladno - 31:93
20.01.19 13:00 NBK Praha 2006 - 17:120
02.03.19 11:30 Žižkov Falkons ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 41:68
02.03.19 13:00 Porg Basket ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 18:109
03.03.19 10:30 Sokol Vyšehrad Koněvova 19, P3 - Žižkov 11:51
03.03.19 13:30 BK Kunratice DDM P10 Koněvova 19, P3 - Žižkov 44:50
16.03.19 09:00 BK Kladno - 15:133
16.03.19 10:45 NBK Praha 2006 - 12:120
17.03.19 11:30 Žižkov Falcons ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 7:61
17.03.19 13:00 Porg Basket ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 15:105
13.04.19 09:00 Sokol Vyšehrad ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 24:63
13.04.19 12:00 BK Kunratice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:42
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo