SDPZ - Sokol Dolní Počernice B (2018/2019)
 
Trenérka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz 723799388
Asistentka: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
T.vedoucí: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý od 18:30, čtvrtek od 19
 
 
 

SKUPINA 2018/2019 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Radlice 22 22 0 0 1329:955 374 44
2 Slovan Litoměřice B 22 17 5 0 1447:1113 334 39
3 TJ Sokol Dubeč 22 16 6 0 1348:1122 226 38
4 BC Xtreme Tigers 22 13 9 0 1304:1257 47 35
5 BK Prosek B 22 11 11 0 1203:1185 18 33
6 HB Basket Praha B 22 11 11 0 1214:1242 -28 33
7 BK Pirelli B 22 10 12 0 1031:1121 -90 32
8 Basketalová škola - Tygři Prah 22 8 14 0 1101:1304 -203 30
9 Sokol Dolní Počernice B 22 7 15 0 1161:1364 -203 29
10 DDM Praha 10 22 7 15 0 1013:1125 -112 29
11 TJ Ruzyně 22 6 16 0 980:1160 -180 28
12 Sokol Horní Počernice 22 4 18 0 930:1113 -183 26
 

TABULKA 2018/2019 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Barbora Hnaníčková 5 8/3 10 0 23 9 4.6 0.0 1.8 37.5
4 Aneta Vaňková 12 10/3 31 2 71 17 5.9 0.2 1.4 30.0
5 Alžběta Svobodová 17 21/15 60 13 174 20 10.2 0.8 1.2 71.4
6 Markéta Weberová 18 76/36 73 2 188 26 10.4 0.1 1.4 47.4
8 Jana Musilová 20 9/6 25 40 176 21 8.8 2.0 1.1 66.7
9 Jana Řežábková 16 8/1 13 0 27 19 1.7 0.0 1.2 12.5
10 Dita Eyblová 22 29/20 26 0 72 19 3.3 0.0 0.9 69.0
11 Eliška Novotná 15 25/14 38 2 96 26 6.4 0.1 1.7 56.0
12 Kateřina Kantová 22 58/35 74 9 210 64 9.5 0.4 2.9 60.3
13 Jana Filipová 7 7/4 9 0 22 17 3.1 0.0 2.4 57.1
15 Kateřina Brožková 20 17/4 36 2 82 33 4.1 0.1 1.6 23.5
18 Martina Bomberovičová 8 4/2 8 0 18 13 2.2 0.0 1.6 50.0
SOUHRN 22 272/143 403 70 1159 284 52.7 3.2 12.9 52.6
 

ROZPIS zápasů 2018/2019 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
04.10.18 19:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:64
09.10.18 18:40 TJ Ruzyně Drnovská 19, P6 - Ruzyně 60:58
18.10.18 19:10 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:59
22.10.18 19:30 BK Prosek B Gymnázium Českolipská 373, P9 41:53
01.11.18 19:10 BŠ Tygři Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:68
08.11.18 19:10 Slovan Litoměřice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:84
12.11.18 19:45 BC Xtreme Tiger ZŠ Ke Smíchovu 16, Praha Slivenec 60:69
22.11.18 19:10 DDM Praha 10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:37
28.11.18 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 32:55
06.12.18 19:10 HB Basket Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:78
14.12.18 19:30 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 43:48
09.01.19 19:40 BK Pirelli B ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 39:57
17.01.19 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:53
21.01.19 18:30 Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 47:71
31.01.19 19:10 BK Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:52
05.02.19 20:10 BŠ Tygři Praha Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 9, Praha 16 43:42
28.02.19 18:35 Slovan Litoměřice Gymnázium Českolipská 373, P9 52:82
07.03.19 19:10 BC Xtreme Tiger ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:74
11.03.19 20:10 DDM Praha 10 Horáčkova 1100, P4 42:54
21.03.19 19:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:64
28.03.19 19:15 HB Basket Praha ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 55:68
04.04.19 19:10 Sokol Horní Počernice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:74
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo