# jméno hráče TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
17 Vladimír Bazika 0/0 0 0 0 2
18 Štěpán Koubek 0/0 2 2 10 4
19 Lubor Novotný 0/0 0 0 0 1

Komentář k zápasu

Po zlepšeném druhém polačase SDPB zaslouženě vyhrálo v zápase s Touris Říčany ...
Po slušné první čtvrtině, kdy jsme se ujali vedení 15:10 jsme polevili v druhé čtvrtině. Soupeři se dařilo střelecky z dlouhé vzdálenosti a naše pomalé přistupování mu příliš střelbu neznepříjemňovalo. 5 trojek jen za tuto čtvrtinu bylo varovných, naštěstí hned po poločase jsme si již střelce pohlídali a navíc zrychlili přechod do protiútoku a brzy opět získali vedení na naší stranu.

Soupeř psychycky neunesl zvrat v utkání a také některé sporné fauly, které nebyly odpískány a důrazně diskutoval s rozhodčími. Tito mu diskuzi opětovali celem 4 technickými chybami v průběhu druhého poločasu. Rozhozený soupeř se již nedokázal plně koncentrovat na zápas a nechal nás v poklidu zápas dovést do vítězného konce.

Velice pěkně odehrál zápas Vláďa a Michal, který konečně přestal remcat a začal makat :-)