21 Ondřej Šustr 4/3 1 1 8 2
22 Jiří Henčl 0/0 1 0 2 2

Komentář k zápasu

Pěkný zápas Béčko bohužel nedotáhlo do vítězného konce.

Od začátku zápasu jsme tentokrát zvolili zonovou obranu, což se nám vzhledem k výškové a váhové převaze soupeře vyplatilo. Pohledný, rychlý a místy i tvrdý zápas jsme rozehráli velice dobře. Dařilo se nám pohlídat dlouhé, ubránit a z rychlých protiútoků skorovat. I střelba z dálky se tentokrát dařila, takže v polovině jsme vedli o 4 a po třetí čtvrtině dokonce o 9 bodů. Do čtvrté čtvrtiny jsme ovšem nevstoupili dobře. Soupeř za tohoto stavu samozřejmě nasadil své nejlepší a největší hráče a my jsme bohužel během 1,5 minuty inkasovali 9 bodů bez jediného našeho úspěšného útoku. Vzápětí jsme sice 4 bodíky dali, ale to bylo bohužel vše. Zkušený soupeř nám pak dovolil minimálně prostoru, nedařilo se nám zakončit z rychlých protiútoků a při obraně jeho doopravdy dlouhých a velkých, jsme samozřejmě faulovali a to soupeři umožnilo rozhodující odskok o 5-7 bodů, na který už jsme nedokázali reagovat.

Nicméně, i díky přísnosti a spravedlnosti rozhodčích to byl zápas, na který se hned tak nezapomíná a za který se určitě nemusíme i přes prohru stydět.