30 Andrea Křížová 0/0 10 0 20 2
32 Šárka Baňková 0/0 2 2 10 1

Komentář k zápasu

Odvetný zápas našim juniorkám proti VSK Iuridica vyšel náramně ...
Úvod utkání resp. první 4 minuty jsme byli malinko nervózní, nedařilo se nám střelecky a proti výškové převaze jsme se nedokázali prosadit. Teprve Andrea ukázala recept na soupeřky a jejích 14 bodů v řadě otočilo průběh první čtvrtiny. Zrychlená hra, zlepšený pohyb po hřišti, včasné přistupování a přebírání slavilo úspěch. Když jsme před závěrečnou čtvrtinou vedli o 19 bodů, byl již zápas prakticky rozhodnutý. V závěrečné čtvrtině se nám ještě podařilo náš náskok zvýšit až na 24 bodů, ale ke konci zápasu opět zaúřadovaly soupeřky a stanovily závěrečné skóre na 69:51.