Úterní zápas sice neskončil vítězstvím pro domácí Lachlamy, přesto se bylo na co dívat...
Bohužel se soupeřky sešly ve více hráčkách než domácí. Za domácí nastoupilo pouhých 6 hráček. Avšak tyto dokázaly trenéry a přítomné diváky překvapit povedeným výkonem a soupeře zaskočit dobrou hrou.
Do utkání jsme vstoupily v pouhých 6ti hráčkách. Nicméně s naordinovanou osobní obranou s důrazem na bránění výraznějších hráček soupeře jsme slavily úspěch. Vybudovaly jsme si mírný náskok. Snažily jsme se tento náskok udržet. Hrály jsme na rychlé brejky. Dařila se nám střelba.
Proč jsme tedy nevyhrály? Bohužel kvůli malému bodovému zisku ve třetí čtvrtce, kterou soupeř výrazně vyhrál a tím si vytvořil rozhodující náskok, který jsme sice v závěrečné čtvrtce dokázaly dotáhnout, nicméně k naší smůle ne zlomit.
I přes prohru zaslouží pochvalu všechny Lachlamí hráčky, které udržely nervy s remcalkami z Říčan a staly se jim v úterý více než důstojným soupeřem. Škoda jen, že nás nebylo o jednu, dvě hráčky více. Vítězství bychom určitě dokázaly utrhnout na naší stranu.
Zveřejněno 21.03.2007 uživatelem
vlada