Zvolit hvězdu zápasu

Výkon každého hráče(ky) mohou hodnotit všichni přihlášení hráči(ky) do týdne po odehrání utkání. Každý smí ohvězdičkovat daného hráče(ku) v daném zápase pouze jednou.

Průměrné hodnocení s počtem hodnotitelů lze vidět vždy u každého hráče. Níže je uvedena tabulka s významem počtu hvězdiček.

Komentář k zápasu

Těžký zápas se soupeřem, který nás minulou sezónu vyřadil z playoff. Měli jsme tedy co vracet! :-)

Motivace byla, dostatečná hráčská účast taky. Z nějakého důvodu jsme ale měli velmi slabý vstup do zápasu, kdy nás soupeř první Q přehrával a dokonce dosáhl i na šňůru 15ti bodů a dostal se do vedení na konci čtvrtiny 7:24!

V tuto chvíli velice oceňuji motivaci, odhodlání a chladnou hlavu mužstva. Přestali jsme tolik spoléhat na střelbu z dálky a agresivněji jsme útočili do koše. Hlavní změna však přišla v obraně. Zde jsme předvedli několik skvělých rotací a týmovou spoluprácí jsme soupeře nepouštěli do zakončení. Do toho navíc soupeř začal chybovat pod tlakem individuální obrany a to zejména ze strany Michala a Viktora. Výsledek tohoto snažaní byl, že jsme Motolu povolili pouze 8 bodů v této čtvrtině a v poločase svítilo na tabuli už výrazně pozitivnější skóre 26:32.

Druhá čtvrtina nám ukázala, že to jde a že naše hra musí vycházet z obrany. A to byl recept na úspěch v tomto zápase. Jak už to tak bývá, když se maká v obraně a podaří se několik bodů z podkoše, začne se chytat i střelba. Platilo to především pro FIlipa, který se z dálky nemohl trefit, ale začal agresivně najíždět a to vedlo až ke 4 úspěšným trojkám ve čtvrté čtvrtině. To znamenalo už pomyslný hřebík do soupeřovi rakve a my se mohli radovat z krásného vítězství 69:62.

Děkuji celému teamu, každý přidal svůj díl k výsledku a věřím, že i z diváckého hlediska se jednalo o pohledný a týmový výkon.