# jméno hráče TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
16 Radek Zikmund 4/3 2 0 7 2
17 Jakub Zavadil 6/5 8 0 21 3
21 Adam Kurzok 2/2 2 0 6 5

Komentář k zápasu

Chyběli nám 4 hráči, kteří běžně nastupují v základu a proti dosud jen jednou poraženému soupeři to na papíře nevypadalo dobře. Byli jsme to však my, kteří byly v cca 10ti bodovém vedení v téměř celém průběhu zápasu. Až na poslední 3 minuty...

Musím pochválit všechny příchozí za nasazení! Líbilo se mi, že jsme nejančili a nenechali soupeře dávat jednoduché koše. Pod košem kraloval opět Bat, jak v útoku tak v obraně. Trojky mrskal jednu za druhou zlínský činovník Ondra Chlast. Nebylo to o jednotlivcích, ale povedený týmový výkon, i když s hořkým koncem!

V první půli se podařilo i pár pěkných zisků a soupeře jsme donutili brát timeouty. Navíc Košíře nepodržela střelba, tedy až na 4.kvartu. 3 čtvrtiny jsme vyhráli, ale tu čtvrtou nás soupeř zasypal koši a přehrál 30:13, což nás stálo vybudovaný náskok. Škoda, soupeř dal pár těžkých i otevřených trojek, ale hlavně měl víc štěstí na útočném doskoku. V závěru nám asi došla síla a šťáva, a proto došlo i taktickým chybám. Ale neva, překvapili jsme asi i trochu sami sebe a příště víme jak na to - dobrá obrana, týmové pojetí a hlavně - žádné prudké pohyby! :-)