# jméno hráče TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
17 Jakub Zavadil 8/2 8 0 18 4
18 Miroslav Vansa 8/6 5 2 22 2
21 Adam Kurzok 4/2 3 0 8 4

Komentář k zápasu

Muži A vystřihli v pátek skvělý výkon proti Falcons a udrželi si druhé místo v tabulce!

Falconi doma před týdnem přehráli tým Stavebky a věděli jsme, že utkání nebude jednoduché. Nicméně od začátku jsme tahali za správný konec a dokázali si vybudovat slibný náskok i díky několika rychlým breakům a celkově týmovou hrou. Naší hru zdobilo hodně přihrávek, málo driblinku. Bylo se na co koukat!

Třetí čtvrtka ale nebyla z nejpovedenějších a o vybudovaný náskok jsme přišli v půlce třetí kvarty (43:47). Nicméně ne na dlouho a čtvrtinu jsme zakončili s těsným vedením 53:51. Na začátku čtvrté části se nám podařilo skvěle ubránit útoky Falconů a běhěm 4 minut jsme šli do vedení o 10 bodů. To se nám podařilo plus mínus uhájit až do konce utkání.

Vyzdvihnout zaslouží všichni, kdo nastoupili. Každý měl své světlé momenty, velkou jistotou v obraně i v útoku byl Bat. Skvělou mušku předvedl již poněkolikáté Bukek (v závěru šetky 6/5). Dobře se chytnul nováček Radek. Obětavostí a snahou jít přes zranění se ukázal Filip!

Díky všem, od stolku se bylo na co koukat a zápas měl vše co mít měl!