SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2018/2019)
 
Trenérka: Veronika Polcarová veronika.polcarova@gmail.com 736486365
Asistentka: Barbora Uzdařová 721226338
T.vedoucí: Michaela Dekrová
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2018/2019 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 WBK Babynec 22 19 3 0 1420:1057 363 41
2 DSK Basketball 22 18 4 0 1478:1096 382 40
3 BLC Sparta 22 16 6 0 1372:1170 202 38
4 BC Libo 22 15 7 0 1431:1210 221 37
5 BK Prosek A 22 14 8 0 1236:1213 23 36
6 Sokol Nusle B 22 14 8 0 1502:1304 198 36
7 Aritma Praha B 22 12 10 0 1314:1220 94 34
8 Sokol Dolní Počernice A 22 7 15 0 1213:1469 -256 29
9 BK Pirelli A 22 6 16 0 1135:1316 -181 28
10 Basket Říčany 22 5 17 0 1326:1522 -196 27
11 TJ ČZU Praha 22 4 18 0 1082:1530 -448 26
12 Stavební fakulta 22 2 20 0 987:1389 -402 24
 

TABULKA 2018/2019 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Lucie Kopecká 20 43/20 24 13 107 29 5.3 0.7 1.4 46.5
8 Klára Falladová 15 5/2 57 0 116 19 7.7 0.0 1.3 40.0
9 Šárka Nytrová 13 53/31 60 0 151 25 11.6 0.0 1.9 58.5
10 Veronika Polcarová 21 30/19 81 0 181 40 8.6 0.0 1.9 63.3
13 Michaela Dekrová 20 42/32 99 28 314 44 15.7 1.4 2.2 76.2
14 Tereza Veselá 17 29/8 29 3 75 28 4.4 0.2 1.6 27.6
15 Kristina Michálková 16 29/7 34 0 75 50 4.7 0.0 3.1 24.1
16 Kateřina Habětínová 1 0/0 0 0 0 2 0.0 0.0 2.0 -
17 Štěpánka Falladová 3 4/2 5 0 12 2 4.0 0.0 0.7 50.0
18 Barbora Uzdařová 2 2/1 1 0 3 4 1.5 0.0 2.0 50.0
19 Alžběta Svobodová 6 2/1 3 0 7 3 1.2 0.0 0.5 50.0
21 Karolína Uzdařová 18 19/6 52 2 116 28 6.4 0.1 1.6 31.6
23 Eliška Novotná 11 2/1 13 0 27 18 2.5 0.0 1.6 50.0
24 Barbora Hnaníčková 18 18/7 11 0 29 38 1.6 0.0 2.1 38.9
SOUHRN 22 278/137 469 46 1213 330 55.1 2.1 15.0 49.3
 

ROZPIS zápasů 2018/2019 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
05.10.18 18:40 Stavební fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:36
09.10.18 19:45 BK Prosek A Lovosická 559, P9 - Prosek 51:49
19.10.18 18:40 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:66
23.10.18 20:00 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 54:80
02.11.18 18:40 Aritma Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:74
09.11.18 18:40 BK Pirelli A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:65
13.11.18 18:20 TJ ČZU Praha Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 71:51
23.11.18 18:40 BLC Sparta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:75
27.11.18 19:10 DSK Basketball OU Stavební Učňovksá 1, P3 47:79
07.12.18 18:40 BC LIBO ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:74
12.12.18 18:35 Sokol Nusle B ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 51:88
08.01.19 20:10 Stavební fakulta Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 48:59
18.01.19 18:40 BK Prosek A Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:67
23.01.19 18:30 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 42:71
01.02.19 18:40 Basket Říčany Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:75
04.02.19 19:45 Aritma B Hala SK Aritma, Nad Lávkou 672/3, P6 54:66
26.02.19 18:30 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 61:45
08.03.19 18:40 TJ ČZU ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:54
14.03.19 18:05 BLC Sparta Na Chodovci 2700, P4 48:70
22.03.19 18:40 DSK Basketball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 44:96
29.03.19 19:10 BC LIBO Hovorčovická, P8 57:46
05.04.19 18:40 Sokol Nusle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:83
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo