SDPB - Sokol Dolní Počernice B (2019/2020)
 
Trenér: Michal Pařízek parizek.michal@gmail.com 604927816
Asistent: Petr Seidner petr.seidner@gmail.com
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2019/2020 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BK Dynamo Praha 16 16 0 0 1356:939 417 32
2 Sokol Dolní Počernice B 16 13 3 0 1152:888 264 29
3 PRABAS 16 11 5 0 1041:1023 18 27
4 TJ Slavoj OS A 16 11 5 0 944:880 64 26
5 BK Rotor Punkrác B 16 8 8 0 924:943 -19 24
6 SK Velká Ohrada 16 8 8 0 1082:1150 -68 24
7 Spoje Praha A 16 7 9 0 937:999 -62 23
8 VSK Iuridica B 16 7 9 0 960:1030 -70 23
9 Sokol Košíře 16 6 10 0 946:1024 -78 22
10 BK Pirelli A 16 4 12 0 951:1032 -81 20
11 Sokol Stodůlky 16 3 13 0 965:1184 -219 19
12 Hugo Praha 16 2 14 0 899:1065 -166 18
 

TABULKA 2019/2020 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Ondřej Šustr 9 10/4 19 1 45 20 5.0 0.1 2.2 40.0
5 Miroslav Kovácsik 14 33/17 81 14 221 34 15.8 1.0 2.4 51.5
8 Dominik Jaša 16 21/13 36 6 103 14 6.4 0.4 0.9 61.9
9 Martin Petrák 9 5/2 11 3 33 21 3.7 0.3 2.3 40.0
11 Zdeněk Bajer 2 0/0 1 0 2 4 1.0 0.0 2.0 -
13 Michal Pařízek 14 36/20 33 0 86 29 6.1 0.0 2.1 55.6
14 Marek Novotný 15 62/37 76 14 231 49 15.4 0.9 3.3 59.7
15 Petr Seidner 10 16/13 45 0 103 23 10.3 0.0 2.3 81.2
16 Michal Vinc 17 22/11 31 6 91 23 5.4 0.4 1.4 50.0
17 Matuš Novotný 14 20/12 20 31 145 32 10.4 2.2 2.3 60.0
19 David Šlechtický 15 49/32 66 0 164 38 10.9 0.0 2.5 65.3
23 Michal Kocián 11 52/18 35 1 91 24 8.3 0.1 2.2 34.6
SOUHRN 17 326/179 454 76 1315 311 77.4 4.5 18.3 54.9
 

ROZPIS zápasů 2019/2020 - SDPB - muži, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
04.10.19 18:40 SLAVOJ OS A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 87:44
10.10.19 19:35 SK VELKÁ OHRADA ZŠ Mládí 135 86:68
18.10.19 18:40 HUGO PRAHA ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
22.10.19 19:45 SOKOL KOŠÍŘE Klamovka 2051, 15000, Praha 5 98:93
01.11.19 18:40 BK PIRELLI A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:41
08.11.19 18:40 BK ROTOR PUNKRÁC ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 84:41
14.11.19 20:30 SOKOL STODŮLKY K Vidouli 761, Praha 5 75:50
22.11.19 18:40 PRABAS ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:75
25.11.19 20:15 VSK IURIDICA B Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 56:57
06.12.19 18:40 BK DYNAMO PRAHA ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:79
09.12.19 20:10 SPOJE PRAHA A Hala Spoje, Na Balkáně 67:45
08.01.20 18:30 Slavoj OS A ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 62:68
17.01.20 18:40 SK Velká Ohrada ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 82:59
22.01.20 20:15 Hugo Praha Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 70:52
31.01.20 18:40 Sokol Košíře ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:41
05.02.20 19:40 BK Pirelli A U Roháčových kasáren, P10 78:75
11.02.20 20:10 BK Rotor Punkrác ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 75:63
06.03.20 18:40 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 109:62
13.03.20 20:40 Prabas ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 0:0
20.03.20 18:40 VSK Iuridica B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
24.03.20 20:20 BK Dynamo Praha ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 0:0
03.04.20 18:40 Spoje Praha A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo