SDPC - Sokol Dolní Počernice C (2019/2020)
 
Trenér: Martin Hálek hugo77@atlas.cz 723640955
Asistent: Petr Polcar polcar384@seznam.cz 736486360
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: 3.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2019/2020 - SDPC - muži, 3.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ ÚVN 14 14 0 0 1228:785 443 28
2 BC PV B 13 10 3 0 960:756 204 23
3 VSK MFF UK B 13 10 3 0 850:740 110 23
4 VŠTJ Medicina B 13 8 5 0 857:735 122 21
5 BC Pštrosi 14 5 9 0 841:916 -75 19
6 BŠ Tygři Praha 14 5 9 0 894:1019 -125 19
7 Spoje Praha B 12 6 6 0 723:801 -78 18
8 Sokol Dolní Počernice C 13 4 9 0 741:872 -131 17
9 TJ Ruzyně 13 3 10 0 602:785 -183 16
10 SK Rapid 13 1 12 0 641:928 -287 14
 

TABULKA 2019/2020 - SDPC - muži, 3.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
0 Luděk Michalik 1 0/0 1 0 2 3 2.0 0.0 3.0 -
4 David Bezdíček 14 3/1 6 0 13 17 0.9 0.0 1.2 33.3
6 Petr Polcar 15 65/49 59 35 272 24 18.1 2.3 1.6 75.4
7 Vladimír Musil 11 0/0 8 0 16 10 1.5 0.0 0.9 -
8 Oldřich Čech 1 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 1.0 -
9 Martin Petrák 3 8/5 7 3 28 11 9.3 1.0 3.7 62.5
10 Marcel Petrák 7 2/2 0 0 2 6 0.3 0.0 0.9 100.0
11 Štěpán Lukeš 8 23/12 15 0 42 12 5.2 0.0 1.5 52.2
13 Martin Řehák 9 26/17 34 7 106 13 11.8 0.8 1.4 65.4
14 Tomáš Král 12 63/19 53 0 125 26 10.4 0.0 2.2 30.2
15 Martin Hálek 11 30/17 41 7 120 25 10.9 0.6 2.3 56.7
16 Tomáš Fallada 12 8/6 14 0 34 27 2.8 0.0 2.2 75.0
17 Lubor Novotný / 0 - - - -
18 Štěpán Koubek 3 0/0 5 0 10 7 3.3 0.0 2.3 -
19 Marcel Reviľak 6 18/7 24 0 55 6 9.2 0.0 1.0 38.9
20 Vojtěch Komenda 10 16/5 19 2 49 31 4.9 0.2 3.1 31.2
SOUHRN 15 262/140 286 54 874 219 58.3 3.6 14.6 53.4
 

ROZPIS zápasů 2019/2020 - SDPC - muži, 3.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.19 19:10 BK SK RAPID ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 56:52
17.10.19 19:10 VSK PV B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:71
23.10.19 20:15 SPOJE PRAHA B Hala Spoje, Na Balkáně 54:68
31.10.19 19:10 BŠ TYGŘI PRAHA ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:58
12.11.19 20:15 TJ RUZYNĚ Hala Ztracená 1132/1, Ruzyně 35:50
21.11.19 19:10 VŠSK MFF B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 45:67
26.11.19 20:10 TJ ÚVN U vojenské nemocnice 6, Praha 6 70:91
05.12.19 19:10 BC PŠTROSI ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:73
11.12.19 20:10 VŠTJ MEDICINA B Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 53:73
08.01.20 18:05 BK SK Rapid ZŠ Litvínovská 600, Praha 9, Prosek 58:51
22.01.20 18:15 VSK PV B Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 52:73
30.01.20 19:10 Spoje Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:54
04.02.20 19:35 BK Tygři Praha ZŠ Mládí 135 65:91
05.03.20 19:10 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:61
09.03.20 18:40 VŠSK MFF B Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 55:73
19.03.20 19:10 TJ ÚVN ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
27.03.20 19:15 BC Pštrosi Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 0:0
02.04.20 19:10 VŠTJ Medicina B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo