SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2019/2020)
 
Trenérka: Veronika Polcarová veronika.polcarova@gmail.com 736486365
Asistent: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
T.vedoucí: Michaela Dekrová
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2019/2020 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 DSK Basketball 18 17 1 0 1113:849 264 35
2 WBK Babynec 18 15 3 0 1140:896 244 33
3 BK Prosek A 18 12 6 0 1025:973 52 30
4 BC Libo 18 10 8 0 1044:943 101 28
5 TJ Radlice 17 9 8 0 906:867 39 26
6 Sokol Nusle B 18 8 10 0 1061:1079 -18 26
7 Slovan Litoměřice B 18 8 10 0 1018:1041 -23 26
8 Aritma Praha B 18 7 11 0 1058:1100 -42 25
9 Sokol Dolní Počernice A 18 7 11 0 921:1038 -117 25
10 BLC Sparta 17 5 12 0 804:945 -141 22
11 BK Pirelli A 16 5 11 0 769:897 -128 21
12 Basket Říčany 18 3 15 0 958:1189 -231 21
 

TABULKA 2019/2020 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Lucie Kopecká / 0 - - - -
8 Klára Falladová 17 30/11 63 0 137 22 8.1 0.0 1.3 36.7
9 Šárka Nytrová 11 20/14 50 0 114 11 10.4 0.0 1.0 70.0
10 Veronika Polcarová 14 17/14 41 0 96 36 6.9 0.0 2.6 82.4
13 Michaela Dekrová 16 44/25 57 21 202 26 12.6 1.3 1.6 56.8
14 Tereza Veselá 16 25/12 25 1 65 22 4.1 0.1 1.4 48.0
15 Kristina Michálková 13 12/6 18 0 42 31 3.2 0.0 2.4 50.0
16 Kateřina Habětínová 16 13/10 20 2 56 47 3.5 0.1 2.9 76.9
17 Štěpánka Falladová 10 16/12 22 0 56 9 5.6 0.0 0.9 75.0
18 Barbora Uzdařová 15 27/16 43 0 102 24 6.8 0.0 1.6 59.3
19 Barbora Veselá 16 21/10 12 2 40 38 2.5 0.1 2.4 47.6
21 Karolína Uzdařová 3 0/0 2 0 4 3 1.3 0.0 1.0 -
24 Barbora Hnaníčková 10 6/3 2 0 7 11 0.7 0.0 1.1 50.0
SOUHRN 18 231/133 355 26 921 280 51.2 1.4 15.6 57.6
 

ROZPIS zápasů 2019/2020 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
01.10.19 18:40 BK Pirelli Hostýnská 2100, P10 - Malešice 59:45
11.10.19 20:10 BC LIBO ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:70
16.10.19 18:35 Sokol Nusle B ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 57:64
25.10.19 20:10 Slovan Litoměřice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:59
07.11.19 18:05 BLC Sparta Na Chodovci 2700, P4 39:33
15.11.19 20:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:41
19.11.19 20:10 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 59:67
29.11.19 20:10 BK Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:60
03.12.19 19:10 DSK Basketball OU Stavební Učňovksá 1, P3 35:66
04.12.19 18:35 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 44:52
13.12.19 20:10 Aritma B Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:85
10.01.20 20:10 BK Pirelli ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:51
17.01.20 19:10 BC LIBO ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 57:51
24.01.20 20:10 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 44:62
30.01.20 18:35 Slovan Litoměřice Gymnázium Českolipská 373, P9 36:60
07.02.20 20:10 DSK Basketball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 37:67
14.02.20 20:10 BLC Sparta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 43:55
04.03.20 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 51:50
13.03.20 20:10 Basket Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
17.03.20 19:45 BK Prosek Lovosická 559, P9 - Prosek 0:0
27.03.20 20:10 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
30.03.20 19:45 Aritma B SK Aritma, Nad Lávkou, P6 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo