SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2019/2020)
 
Trenérka: Veronika Polcarová veronika.polcarova@gmail.com 736486365
Asistent: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
T.vedoucí: Michaela Dekrová
Soutěž: Přebor
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2019/2020 - SDPD - ženy, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 DSK Basketball 12 11 1 0 735:576 159 23
2 WBK Babynec 12 10 2 0 746:604 142 22
3 BK Prosek A 12 9 3 0 689:617 72 21
4 Aritma Praha B 13 6 7 0 770:759 11 19
5 TJ Radlice 12 6 6 0 637:613 24 18
6 BC Libo 12 6 6 0 694:669 25 18
7 Sokol Nusle B 12 6 6 0 746:743 3 18
8 Slovan Litoměřice B 12 5 7 0 687:726 -39 17
9 Sokol Dolní Počernice A 12 5 7 0 653:693 -40 17
10 Basket Říčany 13 3 10 0 732:847 -115 16
11 BK Pirelli A 12 3 9 0 567:688 -121 15
12 BLC Sparta 12 3 9 0 543:664 -121 15
 

TABULKA 2019/2020 - SDPD - ženy, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Lucie Kopecká / 0 - - - -
8 Klára Falladová 12 20/8 51 0 110 15 9.2 0.0 1.2 40.0
9 Šárka Nytrová 8 16/12 42 0 96 10 12.0 0.0 1.2 75.0
10 Veronika Polcarová 10 13/10 30 0 70 26 7.0 0.0 2.6 76.9
13 Michaela Dekrová 12 31/17 42 14 143 15 11.9 1.2 1.2 54.8
14 Tereza Veselá 12 21/11 21 0 53 19 4.4 0.0 1.6 52.4
15 Kristina Michálková 10 12/6 15 0 36 24 3.6 0.0 2.4 50.0
16 Kateřina Habětínová 12 7/6 15 1 39 31 3.2 0.1 2.6 85.7
17 Štěpánka Falladová 9 8/6 21 0 48 7 5.3 0.0 0.8 75.0
18 Barbora Uzdařová 12 26/14 28 0 70 16 5.8 0.0 1.3 53.8
19 Barbora Veselá 12 13/6 11 2 34 31 2.8 0.2 2.6 46.2
21 Karolína Uzdařová 3 0/0 2 0 4 3 1.3 0.0 1.0 -
24 Barbora Hnaníčková 9 6/3 2 0 7 9 0.8 0.0 1.0 50.0
SOUHRN 13 173/99 280 17 710 206 54.6 1.3 15.8 57.2
 

ROZPIS zápasů 2019/2020 - SDPD - ženy, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
01.10.19 18:40 BK Pirelli Hostýnská 2100, P10 - Malešice 59:45
11.10.19 20:10 BC LIBO ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:70
16.10.19 18:35 Sokol Nusle B ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 57:64
25.10.19 20:10 Slovan Litoměřice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:59
07.11.19 18:05 BLC Sparta Na Chodovci 2700, P4 39:33
15.11.19 20:10 TJ Radlice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:41
19.11.19 20:10 Basket Říčany Bratří Jandusů, P15 - Uhřiněves 59:67
29.11.19 20:10 BK Prosek ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:60
03.12.19 19:10 DSK Basketball OU Stavební Učňovksá 1, P3 35:66
04.12.19 18:35 WBK Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 44:52
13.12.19 20:10 Aritma B Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 61:85
10.01.20 20:10 BK Pirelli ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:51
17.01.20 19:10 BC LIBO ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 57:51
24.01.20 20:10 Sokol Nusle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
30.01.20 18:35 Slovan Litoměřice Gymnázium Českolipská 373, P9 0:0
07.02.20 20:10 DSK Basketball ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
14.02.20 20:10 BLC Sparta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
04.03.20 19:10 TJ Radlice ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 0:0
13.03.20 20:10 Basket Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
17.03.20 19:45 BK Prosek Lovosická 559, P9 - Prosek 0:0
27.03.20 20:10 WBK Babynec ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
30.03.20 19:45 Aritma B SK Aritma, Nad Lávkou, P6 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo