SDPS - SoDoPo Štíři (2019/2020)
 
Trenérka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz
Asistent: Michal Tůma nois.one@centrum.cz 728865344
T.vedoucí: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz
Soutěž: Přebor
Kategorie: žáci
Hrací dny: úterý, čtvrtek od 17:00
 
 
 

SKUPINA 2019/2020 - SDPS - žáci, Přebor
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 NBK U15 13 11 2 0 1194:507 687 24
2 BK Kunratice DDM P10 13 11 2 0 980:525 455 24
3 Sokol Kbely B 13 10 3 0 952:555 397 23
4 PORG Basket 14 9 5 0 1059:710 349 23
5 Jižní Supi B 13 9 4 0 874:665 209 22
6 BA Sparta B 13 7 6 0 1001:710 291 20
7 S.K.Vinohrady 12 7 5 0 800:604 196 19
8 Radotínský SK-Zbraslav BK 2019 14 2 12 0 603:1206 -603 16
9 Sokol Horní Počernice 14 2 12 0 430:1304 -874 16
10 SoDoPo Štíři 13 2 11 0 560:1290 -730 15
11 Sokol Vyšehrad B 12 2 10 0 487:864 -377 14
 

TABULKA 2019/2020 - SDPS - žáci, Přebor
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Kryštof Štěrbáček 4 22/13 40 0 93 13 23.2 0.0 3.2 59.1
5 Jiří Batěk 11 19/7 35 0 77 10 7.0 0.0 0.9 36.8
6 Václav Nekola 13 42/10 51 0 112 27 8.6 0.0 2.1 23.8
7 Jakub Ocelák 1 2/2 1 0 4 0 4.0 0.0 0.0 100.0
8 Václav Kanta 12 8/1 2 0 5 2 0.4 0.0 0.2 12.5
9 Jakub Medveď 12 9/2 9 0 20 4 1.7 0.0 0.3 22.2
12 Florian Steinbauer 12 12/5 13 0 31 16 2.6 0.0 1.3 41.7
14 Patrik Dymák 8 9/0 11 0 22 21 2.8 0.0 2.6 0.0
15 Hynek Langmajer / 0 - - - -
16 Tadeáš Hátle 13 12/1 12 0 25 19 1.9 0.0 1.5 8.3
17 Michal Šíp 12 6/1 1 0 3 12 0.2 0.0 1.0 16.7
18 Ondřej Medek 1 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 1.0 -
19 Adam Henton 8 0/0 0 0 0 4 0.0 0.0 0.5 -
21 Andrej Kara 12 45/11 76 5 178 22 14.8 0.4 1.8 24.4
22 Matouš Koudelka 7 6/2 6 0 14 10 2.0 0.0 1.4 33.3
23 Robin Štěrbáček 3 11/9 20 1 52 7 17.3 0.3 2.3 81.8
SOUHRN 14 203/64 277 6 636 168 45.4 0.4 12.0 31.5
 

ROZPIS zápasů 2019/2020 - SDPS - žáci, Přebor
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.19 17:40 S.K.Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 31:128
07.10.19 16:45 Jižní Supi B Bellova, P10 - Petrovice 18:77
24.10.19 17:40 Sokol Vyšehrad B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 46:66
08.11.19 12:39 NBK U15 Na Dlouhém lánu 43, P6 23:139
14.11.19 17:40 Porg Basket ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 27:108
22.11.19 17:45 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 50:65
28.11.19 17:40 BK Kunratice DDM P10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 36:118
02.12.19 18:35 Sokol Kbely "B" ZŠ Mochovská, P9 - Hloubětín 38:127
12.12.19 17:40 Radotínský SK-Zbraslav ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:67
19.12.19 18:40 BA Sparta 13 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 19:129
15.01.20 16:10 S.K.Vinohrady SOU Ohradní, P4 Michle 50:91
23.01.20 17:40 Jižní Supi B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 29:110
07.02.20 17:00 Sokol Vyšehrad "B" ZŠ Plamínkové 1593/2, Praha 4 104:65
13.02.20 17:40 NBK U15 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:95
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo