SDPZ - Sokol Dolní Počernice B (2019/2020)
 
Trenérka: Kateřina Kantová tlacenka@seznam.cz
Asistentka: Kateřina Brožková ksykorova@pms.justice.cz 608300057
T.vedoucí: Jana Musilová janik81@seznam.cz 604567165
Soutěž: 1.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý 18:30, čtvrtek 19:00
 
 
 

SKUPINA 2019/2020 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ ČZU Praha 18 18 0 0 1161:765 396 36
2 Stavební fakulta 19 17 2 0 1095:784 311 36
3 BA Sparta Praha B 18 16 2 0 1088:865 223 34
4 VSK Iuridica 19 11 8 0 1010:910 100 30
5 TJ Sokol Dubeč 19 8 11 0 1027:985 42 27
6 Sokol Dolní Počernice B 19 8 11 0 1011:1089 -78 27
7 BC Xtreme Tigers 19 7 12 0 1088:1098 -10 26
8 HB Basket Praha B 18 7 11 0 946:1049 -103 25
9 DDM Praha 10 19 6 13 0 936:1109 -173 25
10 BK Prosek B 19 5 14 0 928:1167 -239 24
11 BK Pirelli B 19 4 15 0 836:1023 -187 23
12 BŠ Tygři Praha 18 5 13 0 821:1103 -282 23
 

TABULKA 2019/2020 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Aneta Vaňková 13 10/6 18 4 54 21 4.2 0.3 1.6 60.0
5 Alžběta Svobodová 3 0/0 5 0 10 2 3.3 0.0 0.7 -
6 Markéta Weberová 10 38/21 44 2 115 16 11.5 0.2 1.6 55.3
8 Jana Musilová 10 0/0 11 17 73 14 7.3 1.7 1.4 -
9 Lucie Kopecká 18 74/48 37 22 188 46 10.4 1.2 2.6 64.9
10 Dita Eyblová 19 25/13 24 0 61 23 3.2 0.0 1.2 52.0
12 Kateřina Kantová 18 41/27 63 7 174 46 9.7 0.4 2.6 65.9
14 Jana Miklová 17 15/4 30 0 64 34 3.8 0.0 2.0 26.7
15 Kateřina Brožková 18 15/10 15 1 43 29 2.4 0.1 1.6 66.7
16 Lucie Janíková 15 19/10 38 4 98 23 6.5 0.3 1.5 52.6
18 Kristýna Krajčovičová 12 36/26 27 1 83 18 6.9 0.1 1.5 72.2
19 Jana Řežábková 1 0/0 1 0 2 2 2.0 0.0 2.0 -
20 Klára Falladová 6 5/4 21 0 46 5 7.7 0.0 0.8 80.0
SOUHRN 19 278/169 334 58 1011 279 53.2 3.1 14.7 60.8
 

ROZPIS zápasů 2019/2020 - SDPZ - ženy, 1.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
03.10.19 19:15 BA Sparta Praha B Nafukovací hala BA Sparta, Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 42:50
10.10.19 19:10 HB Basket B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:54
15.10.19 20:10 Stavební fakulta Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 45:64
22.10.19 19:10 VSK Iuridica Gymnázium Postupická, P4 - Spořilov 34:67
24.10.19 19:10 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:77
04.11.19 18:30 TJ Sokol Dubeč ZŠ Starodubečská 413, P10 - Dubeč 47:73
14.11.19 19:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 77:54
21.11.19 17:40 BC Xtreme Tiger K Sídlišti 840 37:75
28.11.19 19:10 BK Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:50
03.12.19 20:10 BŠ Tygři Praha Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 9, Praha 16 53:55
12.12.19 19:10 DDM Praha 10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:36
09.01.20 19:10 BA Sparta Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:65
16.01.20 19:15 HB Basket Praha ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 71:47
23.01.20 19:10 Stavební fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 41:69
28.01.20 18:20 TJ ČZU Praha Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 39:56
06.02.20 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:46
13.02.20 19:10 Sokol Dubeč ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:45
04.03.20 19:40 BK Pirelli B Hostýnská 2100, P10 - Malešice 39:47
12.03.20 19:10 BC Xtreme Tiger ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:59
16.03.20 19:30 BK Prosek B Gymnázium Českolipská 373, P9 0:0
26.03.20 19:10 BŠ Tygři Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
30.03.20 20:10 DDM Praha 10 Horáčkova 1100, P4 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo