SDPD - Sokol Dolní Počernice A (2023/2024)

Soutěž:
Přebor
Kategorie:
ženy
Hrací dny:
úterý od 18:30
 

SKUPINA 2023/2024 - SDPD - ženy, Přebor

# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Sokol Nusle B 6 6 0 0 471:284 187 12
2 DSK Basketball B 6 5 1 0 390:298 92 11
3 TJ ČZU Praha 6 4 2 0 402:379 23 10
4 Babynec 6 4 2 0 330:332 -2 10
5 BC Libo 5 4 1 0 333:278 55 9
6 HB Basket A 6 3 3 0 365:336 29 9
7 Legendy Litoměřice B 6 2 4 0 345:332 13 8
8 BK Prosek A 6 2 4 0 355:352 3 8
9 Sokol Dolní Počernice A 6 2 4 0 325:372 -47 8
10 Aritma Praha B 6 2 4 0 288:355 -67 8
11 BK Pirelli A 5 1 4 0 250:309 -59 6
12 BLC Sparta 6 0 6 0 230:457 -227 6

TABULKA 2023/2024 - SDPD - ženy, Přebor

# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Klára Falladová 7 4/1 12 0 25 5 3.6 0.0 0.7 25.0
9 Lucie Jirchářová 7 20/14 50 0 114 16 16.3 0.0 2.3 70.0
10 Veronika Polcarová 1 0/0 6 0 12 1 12.0 0.0 1.0 -
13 Zuzana Kalačová 8 27/22 23 1 71 21 8.9 0.1 2.6 81.5
14 Veronika Kociánová 3 0/0 8 6 34 2 11.3 2.0 0.7 -
15 Kristina Michálková 5 4/1 7 0 15 14 3.0 0.0 2.8 25.0
16 Kateřina Hladíková 7 4/2 9 5 35 13 5.0 0.7 1.9 50.0
17 Štěpánka Falladová 8 9/6 16 0 38 2 4.8 0.0 0.2 66.7
18 Lucia Michaličková 8 17/8 29 11 99 14 12.4 1.4 1.8 47.1
24 Barbora Hnaníčková 6 2/0 5 0 10 9 1.7 0.0 1.5 0.0
30 Nela Temesgenová 1 0/0 0 0 0 2 0.0 0.0 2.0 -
SOUHRN 8 87/54 165 23 453 99 56.6 2.9 12.4 62.1

ROZPIS zápasů 2023/2024 - SDPD - ženy, Přebor

datum čas soupeř adresa výsledek
02.10.23 19:45 19:45 Aritma Praha B SK Aritma Praha, Nad lávkou 672, P6 69:45
12.10.23 17:40 17:40 Sokol Nusle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:71
20.10.23 19:10 19:10 BC Libo ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 51:54
26.10.23 17:40 17:40 HB Basket A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:67
02.11.23 18:05 18:05 BLC Sparta ZŠ Na Chodovci 2700, P4 - Spořilov 61:54
07.11.23 19:10 19:10 DSK Basketball B Učňovská 1, P3 42:81
16.11.23 17:40 17:40 BK Prosek A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:74
21.11.23 19:15 19:15 BK Pirelli A ZŠ Hostýnská 2100, P10 - Malešice 61:51
30.11.23 17:40 17:40 TJ ČZU Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
06.12.23 19:00 19:00 Babynec ZŠ Bítovská 1, Praha 4 0:0
14.12.23 17:40 17:40 Legendy Litoměřice B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0