SDPZ - Sokol Dolní Počernice B (2023/2024)

Soutěž:
1.třída
Kategorie:
ženy
Hrací dny:
úterý od 18:30
Trenérka:
Markéta Weberová
Asistentka:
Vladimíra Nejdlová
T.vedoucí:
Vladimíra Nejdlová
 

SKUPINA 2023/2024 - SDPZ - ženy, 1.třída

# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Porg Basket 20 19 1 0 1267:839 428 39
2 VSK Iuridica 19 16 3 0 1053:842 211 35
3 Stavební fakulta 20 14 6 0 1143:959 184 34
4 Sokol Dolní Počernice B 20 11 9 0 1188:1153 35 31
5 Sokol Michle 20 11 9 0 953:997 -44 31
6 DDM Praha 10 20 8 12 0 1031:1126 -95 28
7 BK Pirelli B 20 7 13 0 845:981 -136 27
8 HB Basket B 19 7 12 0 996:1070 -74 26
9 TJ Sokol Jinonice 20 6 14 0 1087:1202 -115 26
10 Sokol Horní Počernice 20 6 14 0 900:1107 -207 26
11 BK Prosek B 20 4 16 0 957:1144 -187 24

TABULKA 2023/2024 - SDPZ - ženy, 1.třída

# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
3 Simona Hochmannová 17 20/7 20 0 47 28 2.8 0.0 1.6 35.0
5 Jana Miklová 13 8/3 16 0 35 11 2.7 0.0 0.8 37.5
6 Markéta Weberová 16 64/42 48 3 147 27 9.2 0.2 1.7 65.6
8 Jana Musilová 1 0/0 0 1 3 0 3.0 1.0 0.0 -
9 Barbora Bombová 13 7/6 43 2 98 10 7.5 0.2 0.8 85.7
10 Dita Eyblová 16 6/3 5 0 13 14 0.8 0.0 0.9 50.0
11 Anna Čadková 17 42/24 57 0 138 23 8.1 0.0 1.4 57.1
12 Kateřina Brožková / 0 - - - -
13 Denisa Marková 18 38/21 35 5 106 27 5.9 0.3 1.5 55.3
14 Vladimíra Nejdlová 19 120/94 145 10 414 23 21.8 0.5 1.2 78.3
16 Lucie Janíková 11 16/6 20 8 70 18 6.4 0.7 1.6 37.5
17 Kristýna Krajčovičová 12 23/14 7 0 28 9 2.3 0.0 0.8 60.9
18 Daniela Havlíčková 16 24/13 35 0 83 56 5.2 0.0 3.5 54.2
23 Eliška Hůlová 2 0/0 5 0 10 3 5.0 0.0 1.5 -
33 Nathalie Adriana Weberová / 0 - - - -
SOUHRN 20 368/233 436 29 1192 249 59.6 1.4 12.4 63.3

ROZPIS zápasů 2023/2024 - SDPZ - ženy, 1.třída

datum čas soupeř adresa výsledek
05.10.23 18:30 18:30 Porg Basket Gymnázium a ZŠ - Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, Praha 4 - Krč 56:67
12.10.23 19:10 19:10 BK Pirelli B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 34:43
19.10.23 19:15 19:15 HB Basket B ZŠ Trojská 110/211, P7 - Trója 83:45
30.10.23 19:30 19:30 BK Prosek B Gymnázium Českolipská 373, P9 70:60
10.11.23 20:00 20:00 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 66:52
16.11.23 19:10 19:10 DDM Praha 10 ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:66
21.11.23 18:35 18:35 Sokol Michle Pod Stárkou 4, P4 - Michle 50:61
30.11.23 19:10 19:10 Stavební fakulta ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:59
05.12.23 19:10 19:10 VSK Iuridica Postupická, P4 50:53
14.12.23 19:10 19:10 TJ Sokol Jinonice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 72:65
11.01.24 19:10 19:10 PORG Basket ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 36:75
17.01.24 19:40 19:40 BK Pirelli B Hostýnská 2100, P10 - Malešice 36:44
25.01.24 19:10 19:10 HB Basket B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:61
22.02.24 19:10 19:10 BK Prosek B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:61
29.02.24 19:10 19:10 Sokol Horní Počerníce ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:55
04.03.24 20:10 20:10 DDM Praha 10 Horáčkova 1100, P4 61:62
14.03.24 19:10 19:10 Sokol Michle ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:52
19.03.24 20:10 20:10 Stavební fakulta Gymnázium Jana Keplera, Parléřova 2, Praha 6 51:55
28.03.24 19:10 19:10 VSK Iuridica ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 44:52
04.04.24 20:00 20:00 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 72:65