# jméno hráčky TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
17 Petra Smolíková 2/0 0 0 0 1
22 Šárka Baňková 0/0 4 1 11 1
23 Martina Steinhartová 0/0 2 0 4 1

Komentář k zápasu

V předmikulášském zápase přivítalo SDPP družstvo BK Prosek "B", se kterým jsme do poločasu sehráli vyrovnanou partii, pak jsme ovšem přistoupili k aktivní zónové obraně a vybudovali si dostatečný náskok a vítězství 54:39
Úvod do zápasu se nám příliš nevydařil, na zápas se scházíme jak "Švábi na pivo" a také neúčast některých hráček byla na lavičce patrná (dvě na střídání, to opravdu není moc na tak široký kádr). Než jsme se naděli, tak jme prohrávali o 8 bodů, naštěstí pak zaúřadovala Andrea, některými "náhodnými" koši i Dita a první čtvrtinu jsme bodově dokázali srovnat. V druhé čtvrtině se obraz hry příliž nezměnil, tak po poločase jsme přistoupili k zónové obraně a zkoušeli jsme také zónový presing, toto na soupeře platilo, za toto období nám dali pouhé 2 body. Závěrečná čtvrtina se již dohrála v poklidu, ikdyž nástup Proseka do poslední čtvrtiny nás trochu zaskočil, nakonec jsme si udrželi 15 bodový náskok ze 3.čtvrtiny až do konce utkání.
Pochvalu zaslouží za předvedený bojovný výkon celé družstvo.