# jméno hráčky TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
18 Petra Kolářová 0/0 3 0 6 1
22 Šárka Baňková 0/0 6 4 24 3
23 Martina Steinhartová 2/0 2 0 4 4

Komentář k zápasu

V zápase SDPP jsme předvedli náš standardní výkon, který tentokrát na soupeře BA Sparta "C" stačil. Výsledek utkání 80:59.
Hned v úvodu zápasu jsme se ujali vedení, na kterém měla největší podíl Andera a Šárka. Za první období nám nervózní soupeř nastřílel pouhých 6 bodů, ovšem v dalších 3 čtvrtinách nám byl více než rovnocenným soupeřem a poslední čtvrtinu dokonce vyhrál.

Pokud bych měl hodnotit celý zápas, tak jsme předvedli průměrný výkon, ze kterého vybočila pouze Šárka svou přesnou střelbou z dlouhé vzdálenosti (celkem 4 trojky). Samozřejmě, že bylo k vidění v zápase několik velice pěkných akcí, ale bohužel odevzdanou poslední čvtrtinou celkový dojem ze zápasu padá do průměru. Více bojovnosti po celý zápas můžeme předvést již při nadcházejícím zápase proti BK Prosek "B".