22 Karolína Menšíková 4/1 2 0 5 3
1

Komentář k zápasu

V posledním zápase za rok 2014 jsme doslova utrpěli vítězství

Naším dnešním soupeřem byl tým z Příbrami. I když jsme utkání dotáhli do vítězného konce, moc pěkných akcí a výkonů k vidění nebylo.

Od prvních vteřin zápasu nás provázel zbytečný ostych. V útoku chyběla razance, v obraně zas bojonost. Přesto, že jsme měli na lavičce sedm vyrovnaných hráček, technicky slabší soupeř s námi hrál vyrovnanou partii.

První čtvrtina hry postrádala jakoukoli snahu prosadit se v útoku jedna na jednu. Holky volily střelbu z těžkých, mnohdy nepřipravených pozic z velké vzdálenosti, které už většinou nenásledoval útočný doskok. Není tedy divu, že skóre po první desetiminutovce bylo spíše hokejového charakteru. (Q1 3:2)

Druhá čtvrtina byla bodově o něco přínosnější. Podařilo se nám proměnit (ale i zahodit!!Surprised) pár podkošových střel a vytvořit si tak náskok pěti bodů. (Q2 15:10)

Začátek druhého poločasu se konečně začal podobat naší obvyklé hře. Díky včasným výběhům křídel po doskočeném balónu se podařilo pár pěkných brejků, které pomohly bodový náskok ještě navýšit. (Q3 29:20)

Přesto, že dnešní zápas nebyl zrovna povedený, každé vátězství se počítá. Díky všem zúčastněným! Hráčká, trenérům i fanouškům a budu se těšit na další basketbalové zážitky v roce 2015 Cool