SDPJ - Sokol Dolní Počernice C (2019/2020)
 
Trenérka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Asistentka: Monika Dvořáková 728305777
T.vedoucí: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Soutěž: 2.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2019/2020 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Porg Basket 18 14 4 0 1107:904 203 32
2 Sokol Michle B 18 14 4 0 894:740 154 32
3 TJ Ruzyně 17 13 4 0 878:674 204 30
4 TJ Sokol Jinonice 17 12 5 0 1107:855 252 29
5 Sokol Stodůlky 18 10 8 0 975:927 48 28
6 BK Prosek C 18 9 9 0 817:825 -8 27
7 Sokol Horní Počernice 18 8 10 0 831:796 35 26
8 Sokol Michle A 18 6 12 0 861:996 -135 24
9 Sokol Dolní Počernice C 18 6 12 0 872:1016 -144 24
10 Aritma Praha C 18 5 13 0 658:823 -165 23
11 VŠSK MFF 17 5 12 0 822:963 -141 22
12 TJ Podolí Praha 4 17 4 13 0 722:1025 -303 21
 

TABULKA 2019/2020 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Vendula Machová 10 0/0 4 0 8 6 0.8 0.0 0.6 -
5 Barbora Buřičová 10 4/1 19 0 39 8 3.9 0.0 0.8 25.0
7 Agáta Najmanová / 0 - - - -
10 Lucie Kopecká 9 41/22 34 13 129 20 14.3 1.4 2.2 53.7
11 Lucie Krausová 10 8/3 21 0 45 9 4.5 0.0 0.9 37.5
12 Veronika Kociánová 9 23/15 42 18 153 12 17.0 2.0 1.3 65.2
13 Jana Vaňková 7 6/2 3 0 8 11 1.1 0.0 1.6 33.3
15 Iveta Morávková 10 6/4 32 0 68 18 6.8 0.0 1.8 66.7
16 Radka Smolíková 16 8/6 7 1 23 27 1.4 0.1 1.7 75.0
17 Martina Kolářová 14 2/0 69 5 153 37 10.9 0.4 2.6 0.0
18 Adéla Hortová 2 4/0 4 2 14 2 7.0 1.0 1.0 0.0
21 Petra Smolíková 17 5/3 20 5 58 15 3.4 0.3 0.9 60.0
22 Karolína Menšíková 10 4/2 10 0 22 33 2.2 0.0 3.3 50.0
23 Monika Dvořáková 14 11/4 51 9 133 28 9.5 0.6 2.0 36.4
32 Šárka Baňková 4 0/0 5 3 19 2 4.8 0.8 0.5 -
SOUHRN 18 122/62 321 56 872 228 48.4 3.1 12.7 50.8
 

ROZPIS zápasů 2019/2020 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
02.10.19 20:10 ARITMA C Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 34:35
11.10.19 18:40 TJ SOKOL JINONICE ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:56
14.10.19 19:35 VŠSK MFF ZŠ Molákova 579, Praha 8 50:54
25.10.19 18:40 SOKOL H. POČERNICE ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:53
29.10.19 18:40 SOKOL STODŮLKY Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:48
05.11.19 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 48:66
15.11.19 18:40 Porg Basket ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:89
18.11.19 19:40 BK Prosek C Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 46:45
29.11.19 18:40 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:41
05.12.19 20:20 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 35:48
10.12.19 18:40 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 33:66
10.01.20 18:40 Aritma C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 28:37
16.01.20 20:10 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 56:92
24.01.20 18:40 VŠSK MFF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:55
31.01.20 19:30 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 38:64
05.02.20 19:30 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 44:45
14.02.20 18:40 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:55
02.03.20 18:30 PORG Basket Gymnázium a ZŠ - Nový PORG, Pod Krčským lesem 25, Praha 4 - Krč 56:67
13.03.20 18:40 BK Prosek C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
17.03.20 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 0:0
27.03.20 18:40 TJ Podolí Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
03.04.20 18:40 TJ Ruzyně Hala Ztracená 1132/1, Ruzyně 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo