SDPJ - Sokol Dolní Počernice C (2019/2020)
 
Trenérka: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Asistentka: Monika Dvořáková 728305777
T.vedoucí: Martina Kolářová mates_mates@seznam.cz 723265676
Soutěž: 2.třída
Kategorie: ženy
Hrací dny: úterý, pátek od 18:30
 
 
 

SKUPINA 2019/2020 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Ruzyně 12 10 2 0 668:502 166 22
2 TJ Sokol Jinonice 12 9 3 0 751:579 172 21
3 Porg Basket 12 9 3 0 745:595 150 21
4 Sokol Stodůlky 13 8 5 0 719:663 56 21
5 Sokol Michle B 12 8 4 0 587:541 46 20
6 BK Prosek C 12 7 5 0 571:542 29 19
7 VŠSK MFF 13 5 8 0 637:715 -78 18
8 Sokol Horní Počernice 12 4 8 0 535:544 -9 16
9 Sokol Dolní Počernice C 12 4 8 0 552:638 -86 16
10 Aritma Praha C 12 4 8 0 415:527 -112 16
11 TJ Podolí Praha 4 12 3 9 0 498:688 -190 15
12 Sokol Michle A 12 2 10 0 541:685 -144 14
 

TABULKA 2019/2020 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
# jméno hráčky pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 Vendula Machová 7 0/0 3 0 6 4 0.9 0.0 0.6 -
5 Barbora Buřičová 8 2/1 18 0 37 6 4.6 0.0 0.8 50.0
7 Agáta Najmanová / 0 - - - -
10 Lucie Kopecká 6 24/12 22 10 86 12 14.3 1.7 2.0 50.0
11 Lucie Krausová 6 2/1 13 0 27 4 4.5 0.0 0.7 50.0
12 Veronika Kociánová 5 7/5 25 12 91 8 18.2 2.4 1.6 71.4
13 Jana Vaňková 7 6/2 3 0 8 11 1.1 0.0 1.6 33.3
15 Iveta Morávková 9 6/4 28 0 60 15 6.7 0.0 1.7 66.7
16 Radka Smolíková 12 6/4 2 1 11 21 0.9 0.1 1.8 66.7
17 Martina Kolářová 10 2/0 49 5 113 25 11.3 0.5 2.5 0.0
18 Adéla Hortová / 0 - - - -
21 Petra Smolíková 12 2/2 12 4 38 10 3.2 0.3 0.8 100.0
22 Karolína Menšíková 8 2/1 8 0 17 27 2.1 0.0 3.4 50.0
23 Monika Dvořáková 10 4/2 36 7 95 21 9.5 0.7 2.1 50.0
32 Šárka Baňková 4 0/0 5 3 19 2 4.8 0.8 0.5 -
SOUHRN 13 63/34 224 42 608 166 46.8 3.2 12.8 54.0
 

ROZPIS zápasů 2019/2020 - SDPJ - ženy, 2.třída
 
datum čas soupeř adresa výsledek
02.10.19 20:10 ARITMA C Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 34:35
11.10.19 18:40 TJ SOKOL JINONICE ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:56
14.10.19 19:35 VŠSK MFF ZŠ Molákova 579, Praha 8 50:54
25.10.19 18:40 SOKOL H. POČERNICE ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 58:53
29.10.19 18:40 SOKOL STODŮLKY Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 55:48
05.11.19 19:45 Sokol Michle A Pod Stárkou 4, P4 - Michle 48:66
15.11.19 18:40 Porg Basket ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:89
18.11.19 19:40 BK Prosek C Hloubětínská 80, P9 - Hloubětín 46:45
29.11.19 18:40 Sokol Michle B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 52:41
05.12.19 20:20 TJ Podolí Praha 4 ZŠ Kupeckého 576, P4 - Háje 35:48
10.12.19 18:40 TJ Ruzyně ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 33:66
10.01.20 18:40 Aritma C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 28:37
16.01.20 20:10 TJ Sokol Jinonice Butovická 100, P5 - Jinonice 56:92
24.01.20 18:40 VŠSK MFF ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
31.01.20 19:30 Sokol Horní Počernice Chvalkovická  2031, P9 - Horní Počernice 0:0
05.02.20 19:30 Sokol Stodůlky ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 0:0
14.02.20 18:40 Sokol Michle A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
02.03.20 18:30 PORG Basket 0:0
13.03.20 18:40 BK Prosek C ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
17.03.20 18:35 Sokol Michle B Pod Stárkou 4, P4 - Michle 0:0
27.03.20 18:40 TJ Podolí Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
03.04.20 18:40 TJ Ruzyně Hala Ztracená 1132/1, Ruzyně 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo