SDPB - Sokol Dolní Počernice "B" (1995/1996)
 
Soutěž: 2.třída A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 1995/1996 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 Viktoria Žižkov "B" 22 22 0 0 1800:1214 586 44
2 TJ Spoje Praha 22 19 3 0 1745:1279 466 41
3 TJ Malešice 22 17 5 0 1448:1102 346 39
4 TJ Junior Praha 22 16 6 0 1447:1181 266 38
5 TJ Tourist Říčany 22 14 8 0 1462:1360 102 36
6 Sokol Smíchov 22 9 13 0 1328:1467 -139 31
7 TJ Dopravní Podniky "C" 22 9 13 0 1170:1397 -227 31
8 Sokol Dolní Počernice "B" 22 7 15 0 1286:1513 -227 29
9 Sokol Pražský "B" 22 6 16 0 1241:1418 -177 28
10 Sokol Hostivař "A" 22 6 16 0 1298:1546 -248 28
11 Slavoj OS "B" 22 5 17 0 1173:1328 -155 27
12 Slovan Advokacie 22 2 18 2 960:1553 -593 22
 

TABULKA 1995/1996 - SDPB - muži, 2.třída A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 21 32/15 48 4 123 27 5.9 0.2 1.3 46.9
5 Oldřich Čech 1 0/0 4 1 11 1 11.0 1.0 1.0 -
6 Jan Valenta 6 4/0 1 0 2 11 0.3 0.0 1.8 0.0
7 Zbyněk Richter 18 59/34 40 19 171 62 9.5 1.1 3.4 57.6
8 Miloslav Šafařík 6 0/0 6 0 12 8 2.0 0.0 1.3 -
9 Vladimír Musil 9 0/0 10 1 23 18 2.6 0.1 2.0 -
10 Marcel Petrák 12 6/0 15 8 54 34 4.5 0.7 2.8 0.0
11 Jiří Hrdina 11 57/21 56 0 133 38 12.1 0.0 3.5 36.8
12 Ondřej Lukeš 20 50/23 101 2 231 53 11.6 0.1 2.6 46.0
13 Jindřich Bárta 17 41/17 32 0 81 52 4.8 0.0 3.1 41.5
14 Zdeněk Staud 7 8/2 2 0 6 6 0.9 0.0 0.9 25.0
15 Jan Richter 19 38/11 45 0 101 42 5.3 0.0 2.2 28.9
16 Petr Lukavský 7 18/9 7 1 26 7 3.7 0.1 1.0 50.0
17 Josef Javornický 13 9/6 29 15 109 29 8.4 1.2 2.2 66.7
18 Radim Svatoš 19 34/16 82 1 183 30 9.6 0.1 1.6 47.1
SOUHRN 21 356/154 478 52 1266 418 60.3 2.5 19.9 43.3
 

ROZPIS zápasů 1995/1996 - SDPB - muži, 2.třída A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
17.10.95 20:00 TJ Spoje Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:84
24.10.95 19:00 Viktoria Žižkov "B" Koněvova 19, P3 - Žižkov 70:86
31.10.95 20:00 Sokol Smíchov ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:74
09.10.95 19:20 TJ Malešice SPŠ Na třebešíně, P10 43:96
14.10.95 20:00 TJ Junior Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 47:73
21.11.95 20:00 TJ Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 50:71
28.11.95 20:00 TJ Dopravní Podniky "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:48
05.12.95 20:00 Sokol Hostivař "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 67:83
11.12.95 18:20 Slavoj OS "B" ZŠ Chelčického 43, P3 - Žižkov 62:55
19.12.95 20:00 Slovan Advokacie ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 20:0
09.01.96 19:00 Sokol Pražský "B" Žitná 42, P2 49:73
24.01.96 20:15 TJ Spoje Praha Hala TJ Spoje, P9 64:99
30.01.96 20:00 Viktoria Žižkov "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 66:91
06.02.96 19:40 Sokol Smíchov Weberova 1090, P5 48:41
18.02.96 20:00 TJ Malešice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 57:90
27.02.96 19:30 TJ Junior Praha U Roháčových kasáren, P10 66:81
05.03.96 20:00 TJ Tourist Říčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:86
22.03.96 19:15 TJ Dopravní Podniky "C" ZŠ Jakutská 1210, P10 Hostivař 75:57
26.03.96 20:15 Sokol Hostivař "A" U Branek 6, P10 - Hostivař 63:67
02.04.96 20:00 Slavoj OS "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 63:46
11.04.96 19:15 Slovan Advokacie Družstevní ochoz 3, Praha 4 59:61
16.04.96 20:00 Sokol Pražský "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 70:51
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo