23 Ondřej Šustr 0/0 2 0 4 2
3

Komentář k zápasu

Výborný týmový výkon přinesl zasloužené vítězství béčka!

Do zápasu jsme nastoupili celkem slušně, v útoku se nám dařilo rychle přihrávat míč a vytvářet si dobré pozice pro střelbu. V obraně jsme začali se zónou 2-1-2, ovšem domácím se dařila střelba, tak jsme přešli na verzi 3-2. Problémy nám dělaly hlavně proběhy křídel po zadní lajně, kdy jsme jim pak nedokázali zabránit v jednoduchých střelách bez obránce a občas jsme měli problémy s obraným doskokem. I tak jsme měli šanci vytvořit si náskok, ovšem tuto snahu hatily zbytečné ztráty míče a tak skončil poločas plichtou a začínalo se od nuly.
Do druhého poločasu jsme zlepšili a zagresivnili obranu, čímž se nám podařilo otupit soupeřovu útočnou snahu. Dařilo se nám pokrýt probíhající křídla a fyzicky odcházející soupeř se na každý koš hodně natrápil. V útoku jsme pokračovali v rychlých přihrávkách až do volné pozice (moc se mi to líbilo) a postupně jsme si budovali náskok, který přinesl zasloužené vítězství.
Pochválit musím celé mužstvo za skvělý týmový výkon, zejména za druhý poločas!!! Útočně se nám dařilo po většinu zápasu, navíc jsme přidali i pár útočných doskoků. Míč šel rychle z ruky až do volných pozic, ze kterých jsme v klidu přidávali bodíky. Velkým pozitivem je, že se podařilo, díky této hře, bodově prosadit téměř všem hráčům!
V obraně se nám dařilo až ve druhé půlce, když jsme soupeře udrželi na pouhých 17 bodech za poločas. Když budeme hrát zónovou obranu, je potřeba více komunikovat, hlásit si proběhy, abychom byli co nejrychleji schopni pootočit postavení. Máme tam ještě menší mezery, ale to se určitě rychle dá do pořádku Smile

Doufám, že na tento povedený výkon navážeme i dalších utkáních!!!