41 Mikhail Vlasenkov 4/4 2 0 8 2
3

Komentář k zápasu

Vyrovnanou koncovku jsme dotáhli do zdárného konce!

Do zápasu jsme vstoupili skvěle, bezradného soupeře jsme k ničemu nepustili a vedli jsme až 18:2. Uspokojeni náskokem jsme začali v půlce druhé čtvrtky kupit zbytečné ztráty a soupeř začal postupně náš pracně vybudovaný náskok snižovat. Také zlepšil obranu, naráz jsme se nedokázali uvolnit pro míč a tak byl po 3. čtvrtině stav opět vyrovnaný. V poslední čtvrtině se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Dvě minuty před koncem se za stavu -1 pro nás se projevila hrozná neukázněnost, kdy se Kruliš s Petrunou pustili do rozhodčích a byla z toho jasná technická. Mrzí to zvláště u tak zkušených hráčů, že si v tak vypjaté koncovce zápasu neodpustí komentáře (si myslíte, že rozhodčí ten výrok změní?). Soupeř tak odskočil na tři body do vedení. Naštěstí pak už soupeř díky naší obraně nedokázal přesně zakončit, naopak my jsme si chodili pro fauly a proměňovali trestné hody, které nám přinesly vítězství.
Pochválit musím zejména Aleše, který celý zápas dirigoval hru a podržel důležitou střelbou trojek. Celý tým pak za to, že jsme v rozhodujících momentech dokázali udržet klid (až na tu technickou) a dotáhnout tak vyrovnaný závěr do vítězného konce!