2
41 Mikhail Vlasenkov 0/0 3 0 6 2
2

Komentář k zápasu

Ve středu jsem se zmínil v jedné diskuzi, že béčko předvede na VSK Elektro  počernický masakr. Povedlo se! Hned v první čtvrtině jsme po pěti minutách prohrávali 18:5 a přihlíželi tak exhibici soupeře.

Do druhé čtvrtiny jsme nastoupili s cílem, začít ukrajovat z 12 bodového náskoku soupeře. To se nám  občas dařilo, ale bohužel, když  jsme se přiblížili na rozdíl  pár bodů, vždy se soupeřům podařilo odskočit zpět na 7-9 bodů .

Bojovali jsme do konce a snad se nám utkání podařilo i trochu zdramatizovat, když byl 53 vteřin před koncem rozdíl skóre 3 body. Nakonec soupeř zvítězil celkem zaslouženě.

Myslím, že totální výpadek v začátku utkání  a propadák v doskocích pod naším a soupeřovým košem byly hlavní příčinou neúspěchu.

Navrhuji, nezačínat již zápasy se zónovou obranou, protože se nám zdá soupeř rychlý nebo je nás málo. V posledních letech se nám to vždy vymstilo.  Snad je lepší se vyfaulovat a prohrát, než se hezky pošetřit, odchodit si to, abychom vydrželi 40 minut a stejně nakonec dostali na budku.