# jméno hráče TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
17 Jakub Šorm 2/1 0 0 1 4
21 Adam Kurzok 9/8 4 0 16 5

Komentář k zápasu

Souboj s lídrem tabulky dopadl v náš neprospěch i přes slibný průběh...

Po několika zápasech, kdy nám přálo štěstí, anebo nás držela naše bojovnost a výborná střelba za 3, přišel soupeř, na kterého to už nestačilo. Nalijeme-li si čistého vína - odešli jsme fyzicky. Se soupeřem jsme prohráli první čtvrtku o 7, ale dokázali jsme se vrátit a v půli to bylo +3. Po 3.čtvrtce -3 a konec byl zcela otevřený. Soupeř však chopil příležitost za pačesy, přtvrdil v obraně, my naopak polevili. Ve zkratce - soupeř nás přejel za poslední kvartu 29:11. Ve výsledku tak jasný výsledek zápasu, který ovšem 3 čtvrtiny jasný vůbec nebyl.

Proto díky všem za první 3 čtvrtky a k té poslední jen výzva k zamyšlení, že obrana začíná u každého hráče, který je na hřišti a musí dát 110% svých možností, soustředěnosti a nasazení. Naštěstí se aspoň povedlo tmelení kolektivu u vitamínového moku po zápase v místní postupové hospůdce Cool