SDPC - Sokol Dolní Počernice C (2023/2024)

Soutěž:
2.třída A
Kategorie:
muži
Hrací dny:
úterý od 20:30
Trenér:
Martin Hálek
Asistent:
Petr Polcar
T.vedoucí:
Martin Hálek
 

SKUPINA 2023/2024 - SDPC - muži, 2.třída A

# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 BK Dynamo 22 21 1 0 1809:1155 654 43
2 Slovan Advokacie Praha 22 16 6 0 1449:1236 213 38
3 Velká Ohrada 21 15 6 0 1599:1228 371 36
4 SK Napůlhodu 22 14 8 0 1647:1464 183 36
5 Radotínský SK A 22 13 9 0 1526:1475 51 35
6 BK Rotor Punkrác A 22 13 9 0 1376:1370 6 35
7 BC Dejvice 22 11 11 0 1128:1335 -207 33
8 BK Meteor Praha B 22 8 14 0 1321:1540 -219 30
9 Baník Praha A 22 7 15 0 1223:1357 -134 29
10 Sokol Stodůlky 22 5 17 0 1372:1562 -190 27
11 Sokol Dolní Počernice C 21 6 15 0 1128:1515 -387 27
12 VŠTJ Medicina B 22 2 20 0 1268:1609 -341 24

TABULKA 2023/2024 - SDPC - muži, 2.třída A

# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
4 David Bezdíček 20 4/3 11 1 28 14 1.4 0.1 0.7 75.0
5 Michal Pařízek 10 19/10 31 2 78 20 7.8 0.2 2.0 52.6
6 Štěpán Lejnar 22 66/44 104 6 270 35 12.3 0.3 1.6 66.7
7 Adam Král 13 9/2 32 3 75 17 5.8 0.2 1.3 22.2
8 Martin Hálek 14 9/5 11 4 39 15 2.8 0.3 1.1 55.6
9 Martin Petrák 20 66/36 52 30 230 45 11.5 1.5 2.2 54.5
10 David Bátěk 20 56/24 38 8 124 15 6.2 0.4 0.8 42.9
11 Štěpán Lukeš 16 11/3 6 0 15 8 0.9 0.0 0.5 27.3
12 Tomáš Fallada 2 0/0 0 0 0 1 0.0 0.0 0.5 -
13 Florian Steinbauer 2 2/1 0 0 1 0 0.5 0.0 0.0 50.0
15 Luděk Michalik 16 43/23 37 0 97 27 6.1 0.0 1.7 53.5
16 Marcel Reviľak 7 10/3 9 0 21 6 3.0 0.0 0.9 30.0
17 Tomáš Marek 17 32/21 28 26 155 37 9.1 1.5 2.2 65.6
20 Vojtěch Komenda 11 13/4 13 0 30 12 2.7 0.0 1.1 30.8
22 Václav Kanta 14 4/1 9 1 22 8 1.6 0.1 0.6 25.0
SOUHRN 22 344/180 381 81 1185 260 53.9 3.7 11.8 52.3

ROZPIS zápasů 2023/2024 - SDPC - muži, 2.třída A

datum čas soupeř adresa výsledek
05.10.23 19:10 19:10 Radotínský SK A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:98
09.10.23 20:25 20:25 Baník Praha A ZŠ Břečťanova 2919, P10 Zahradní Město 49:42
19.10.23 19:10 19:10 BK Dynamo ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:101
25.10.23 20:10 20:10 VŠTJ Medicina B Na Vítězné pláni 1160, Praha 4 49:68
02.11.23 19:10 19:10 BK Meteor Praha B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 54:63
09.11.23 19:10 19:10 BC Dejvice ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 60:58
16.11.23 19:10 19:10 BK Rotor Punkrác A ZŠ Bítovská 1, Praha 4 48:77
23.11.23 19:10 19:10 Sokol Stodůlky ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:58
28.11.23 20:00 20:00 Slovan Advokacie Praha Hala Královka, Nad Královskou oborou 51 41:66
07.12.23 19:10 19:10 Velká Ohrada ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 48:75
11.12.23 18:15 18:15 SK Napůlhodu Sokolovna Na Klamovce, Na Klamovce 2051, Praha 5 150 00 53:90
08.01.24 20:40 20:40 Radotínský SK A Sportovní hala Radotín, U Starého stadionu 9, Praha 16 66:78
18.01.24 19:10 19:10 Baník Praha A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 35:66
23.01.24 20:20 20:20 BK Dynamo ZŠ Na dlouhém lánu 555, Praha 6 48:114
01.02.24 19:10 19:10 VŠTJ Medicina B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 76:74
20.02.24 18:30 18:30 BK Meteor B ZŠ Hovorčovická, P8 - Bohnice 58:56
29.02.24 20:10 20:10 BC Dejvice Gymnásium Arabská, Arabská 682, P6 44:63
07.03.24 19:10 19:10 BK Rotor Punkrác A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:73
14.03.24 20:30 20:30 Sokol Stodůlky Sokol Stodůlky, K Vidouli 710, Praha 5 63:59
21.03.24 19:10 19:10 Slovan Advokacie Praha ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 49:63
04.04.24 19:10 19:10 SK Napůlhodu ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:73
11.04.24 19:35 19:35 Velká Ohrada ZŠ Mládí 135, P5 - Stodůlky 62:89