# jméno hráče TH "2" "3" C F Zápasové hvězdy
15 Miroslav Kovácsik 2/2 1 1 7 3
18 Miroslav Vansa 8/5 8 1 24 2
21 Adam Kurzok 6/3 6 0 15 2

Komentář k zápasu

Středa 20:34. Žižkovská sokolovna na Koněvce. Do začátku zbývá jedna minuta. Rozcvičují se 4 dolnopočerničtí sokolíci, kdy 2 to stihli tak akorát ze Zlína, jeden mešká kvůli vlaku a očekáváme, jestli vůbec nastoupíme nebo kontumujeme. Soupeř je v max.počtu 12ti lidí. Adam přichází, můžeme začít hrát. Miro je na cestě z Bedřichova (otočit se do Bedřichova z Prahy se 3 dětmi a rodinou stihnul za necelé 3 hodiny. Kráťa doufá v brzký konec práce na hokejovém stadionu Slávie - chyba lávky, prodloužení a nájezdy ho zdrží až do začátku druhého poločasu basketbalu!

V pěti jsme odehráli povedenou první čtvrtku, což dalo základ do dalších částí, kdy postupně se přidali Miro s Kráťou. Zdobila nás dobrá obrana, kdy jsme věděli, že nemůžeme spoléhat na výpomoc a doskoky od Bata, který ještě nebyl zdráv.

V útoku jsme se mohli spolehnout na Bukeka a Ondru, kteří nás táhli střelecky společně s Adamem a Filipem. Miro dal sedm bodů a jak správně konstatoval - vyhráli jsme o sedm, takže rozdílový hráč!

Skóre po čtvrtinách: 14:20 36:37 65:67 a 79:86.