SDPA - Sokol Dolní Počernice A (2019/2020)
 
Trenér: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Asistent: Petr Klouda
T.vedoucí: Vladimír Kobetič kobetic@gmail.com 723836487
Soutěž: Přebor A
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 
 

SKUPINA 2019/2020 - SDPA - muži, Přebor A
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 TJ Košíře B 16 14 2 0 1554:1149 405 30
2 Sokol Žižkov B - TESLA 15 12 3 0 1341:1182 159 27
3 VŠTJ Medicina A 15 11 4 0 1225:1046 179 26
4 Stavební fakulta A 15 11 4 0 1205:1124 81 26
5 Sokol Motol A 15 10 5 0 1191:1105 86 25
6 Žižkov Falcons C 16 7 9 0 1231:1208 23 23
7 Sokol Dolní Počernice A 16 7 9 0 1207:1186 21 23
8 BSK Fenix Modřany A 16 7 9 0 1252:1258 -6 23
9 TJ ČZU Praha 15 3 12 0 1099:1303 -204 18
10 Sokol Vyšehrad B 15 3 12 0 1011:1215 -204 18
11 Sokol Žižkov D 16 0 16 0 1065:1605 -540 16
 

TABULKA 2019/2020 - SDPA - muži, Přebor A
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
5 Oto Krištof 13 26/14 48 6 128 34 9.8 0.5 2.6 53.8
6 Petr Klouda 2 7/3 14 1 34 7 17.0 0.5 3.5 42.9
7 Vladimír Kobetič 16 23/16 21 13 97 29 6.1 0.8 1.8 69.6
8 Tomáš Jelínek 11 21/14 53 0 120 29 10.9 0.0 2.6 66.7
9 Viktor Fodor 11 7/4 19 20 102 20 9.3 1.8 1.8 57.1
10 Ondřej Chwaszcz 7 16/10 10 15 75 16 10.7 2.1 2.3 62.5
11 Gabriel Jankó 12 11/3 41 2 91 22 7.6 0.2 1.8 27.3
13 Filip Mikel 17 64/44 47 52 294 23 17.3 3.1 1.4 68.8
14 Roman Šebl 17 15/8 26 21 123 49 7.2 1.2 2.9 53.3
17 Jakub Šorm 9 10/7 11 2 35 9 3.9 0.2 1.0 70.0
18 Michal Petr 10 9/7 23 0 53 20 5.3 0.0 2.0 77.8
21 Adam Kurzok 14 62/36 73 3 191 47 13.6 0.2 3.4 58.1
SOUHRN 18 271/166 386 135 1343 305 74.6 7.5 16.9 61.3
 

ROZPIS zápasů 2019/2020 - SDPA - muži, Přebor A
 
datum čas soupeř adresa výsledek
27.09.19 20:10 VŠTJ Medicina A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:63
04.10.19 20:10 Sokol Motol A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 69:62
10.10.19 20:40 SOKOL ŽIŽKOV B Koněvova 19, P3 - Žižkov 80:83
18.10.19 20:10 ŽIŽKOV FALCONS ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:63
23.10.19 20:40 SOKOL ŽIŽKOV D Koněvova 19, P3 - Žižkov 94:47
01.11.19 20:10 VŠTJ SF A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 64:78
08.11.19 20:10 TJ KOŠÍŘE B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 65:105
15.11.19 18:30 FENIX MODŘANY A Herrmannova 24, P4 95:87
26.11.19 20:05 TJ ČZU Kamýcká 1073, Praha 6 - Suchdol 78:73
06.12.19 20:10 SOKOL VYŠEHRAD ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 109:54
10.12.19 19:40 VŠTJ MEDICINA A Bruslařská 10, Praha 10 - Hostivař 65:82
08.01.20 20:10 Sokol Motol A Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 73:83
17.01.20 20:10 Sokol Žižkov B ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 74:85
24.01.20 20:35 Žižkov Falcons Koněvova 19, P3 - Žižkov 42:72
31.01.20 20:10 Sokol Žižkov D ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 103:67
03.02.20 19:00 VŠTJ SF A Pod Juliskou 4, Praha 6 63:82
12.02.20 20:15 TJ Košíře B Šantrochova 1800/2, Praha 6 , Petřiny 68:83
06.03.20 20:10 Fenix Modřany A ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:78
20.03.20 20:10 TJ ČZU ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 0:0
24.03.20 20:45 Sokol Vyšehrad Rašínovo nábřeží 24, P2 0:0
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo