Poslední odehrané zápasy
 
08.10.20
35:75
06.10.20
46:40
06.10.20
44:49
05.10.20
47:42
12.03.20
63:59
09.03.20
55:73
06.03.20
68:78
 

Nejbližší zápasy
 
 

Nejnovější příspěvky
 
Hugo - SDPC vs. RADOTÍNSKÝ SK C
Byť jsme měli zápas od začátku pod kontro...
Románek - SDPC vs. RADOTÍNSKÝ SK C
Tomu se říká správný start! Gratulace!
Markéta W. - SDPZ vs. VSK Iuridica
Až na poslední čtvrtinu svkělý úvod do s...
Matýsek - SDPC vs. TJ Ruzyně
Tak vyhra, to se pocita, byt hra nebyl uplne p...
Petruna - SDPC vs. BK Tygři Praha
Ještě tam chybí 9 bodů Martina Petráka na...
 

Přihlášení
 
uživatelské jméno:
heslo:
 09.
Zrušení všech zápasů i tréninků po dobu minimálně 14 dní

Vzhledem k nejnovějším vládním opatřením se ruší, po dobu minimálně 14 dní, všechny zápasy a tréninky basketu. A to s plastností ode dneška, 9. 10. 2020.

Jakmile se uvolní tato opatření, vedoucí družstev o tom budou informonvat své týmy.


05.
Stolek 2020

Pomozte prosím týmem s organizací stolku. Jako minulý rok je odměna 200 Kč, máte-li odpracované brigády za daný rok. Pokud nemáte, pak 2x účást na stolku = odpracovaná brigáda (hodnota 500 Kč).

Pište se na: http://basket.sodopo.cz/stolek


01.
Začátek sezóny - nouzový stav

Nařízení vlády v rámci nouzového stavu omezuje provozování sportovních akvitiv. Nicméně dle textu (viz níže), to nemá na průběh sezóny zatím žádný vliv, krom faktu, že všechna utkání se hrají bez diváků.

Text nařízení vlády:

Vláda omezuje sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy tak, že se jich účastní pouze sportovci a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zázemí včetně rozhodčích a osob zajišťujících zpravodajství v počtu nepřevyšujícím 130 osob v rámci vnitřního i vnějšího sportoviště; stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní akce v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy, (odkaz na zdroj)

Z mého pohledu je to jasné, že utkání basketu se začnou hrát podle rozvrhu.

Připomínám, že je potřeba mít vyplněný formulář. Bližší info viz odkaz. Formuláře prosím před prvním utkáním dejte svým vedoucím týmů, kteří je budou mít u sebe.
Důležitá informace je, že se hraje i trénuje bez diváků. Pokud by si soupeř přivedl diváky, tak je prosím požádejte, aby opustili halu (máme blízko krásný pivovar ;-)). Pokud by nechtěli opustit halu, tak se domluvte na dalším postupu s rozhodčími. Jedná se o situaci v nouzovém stavu a bohužel z toho mohou být i trestně-právní následky pro pořadatele zápasů. I když se může jednat o banální situaci, tak tomu pojďme předcházet. Důležité je, že projevíme snahu to řešit, řešme případné situace s chladnou hlavou s případnou pomocí rozhodčích. Předem díky!
Hlavně pevné zdraví!

Ve středu se uskutečnila na Svornosti volební Valná hromada spolku, rád bych všechny seznámil s jejími výstupy v článku.


Ve středu 23.9. od 18 hodin se uskuteční volební valná hromada spolku SoDoPo. Program a účastníky najdete dále v článku.


07.
Úvod sezóny 20-21

Pár důležitých informací před začátkem soutěží:

 

  • Můžeme čekat, že sezóna bude jiná než ostatní - bude ovlivněná epidemií. V jednotlivých družstvech budeme nejspíš řešit různé problémy. Více než kdy jindy bude záležet opravdu na každém, aby pomohl družstvu odehrát zápasy. Jen připomínám, že nenastoupení k zápasům je pokutováno. Když nenastoupíme ke dvěma zápasům, může být družstvo i vyřazeno ze soutěže. Chtěl bych požádat všechny, aby více než kdy jindy se snažili pomoct! Díky!
  • V případě karantény nebo onemocnění - prosím dejte vědět vedoucím družstev v případě, že jste se s ostatními spoluhráči potkali.
  • Soupisky se připravují před začátkem soutěže. Rozpisy ještě nejsou k dispozici. Nicméně muži SDPA začnou v týdnu od 28.září (2.října doma), ostatní družstva (krom žáků U15) začnou v týdnu od 5.října.
  • Valná hromada Sokola Dolní Počernice se uskuteční 23.září od 18.00 na Svornosti. Bude volební, proto je více než kdy jindy důležitá. Za basket by se jí mělo zúčastnit 16 zástupců-volitelů s právem volit.
  • Příspěvky pro ČBF za jednotlivé hráče zaplatí Sokol před začátkem soutěží, nicméně s tímto nákladem jsme nepočítali (ještě v červnu nebyl znám) a tudíž nám nezbyde nic jiného než příspěvek 400Kč přenést na bedra našich členů. Bude se vybírat do konce letošního roku.

 

I přes potíže se však těším na shledání na palubovkách i mimo ně! Ať jsme všichni zdrávi!


26.
Září - čas návratu do haly
Sezóna 2020 - 2021 začíná a uvidíme jaká bude vzhledem k možným omezením.

Tréninky ve školní hale začínají již od 1.září - pište se prosím do docházek. Časy v sokolovně i v hale jsou shodné jako loni.

Pro letošní sezónu máme opět přihlášena 3 mužská a 3 ženská družstva. Což z Dolních Počernic dělá pražský velkoklub. Nevím o nikom další s tak významným zastoupením v pražských amatérských soutěžích!Cool

Naviděnou na tréninku a přeji mnoho sportovních úspěchů v nadcházející sezóně a hlavně pevné zdraví!


Od pondělí 25.května byly uvolněny podmínky pro trénink amatérských sportovců. Za hlavní lze zmínit, že šatny a sprchy jsou otevřeny už i v sokolovně. Školní halu neplánujeme až do září využívat.

Prosím buďme k sobě ohleduplní, pokud nejste 100% fit (i když máte prostou rýmu), tak raději na trénink nechoďte a řidme se vládními nařízeními - detaily v textu článku...

 
 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo