SDPA - Sokol Dolní Počernice "A" (2004/2005)
 
Soutěž: 1.třída B
Kategorie: muži
Hrací dny: úterý, pátek od 20:30
 
 

SKUPINA 2004/2005 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# družstvo pz v p s výsledek rozdíl body
1 CTS Basket 22 22 0 0 1854:1216 638 44
2 Basket Mládí "A" 22 17 5 0 1881:1415 466 39
3 S. Královské Vinohrady 22 12 10 0 1593:1503 90 34
4 VŠSK MFF "A" 22 12 10 0 1484:1464 20 34
5 Sokol Dolní Počernice "A" 22 11 11 0 1579:1574 5 33
6 Sokol Kbely "C" 22 11 11 0 1619:1605 14 33
7 Slovan Bohnice "B" 22 11 11 0 1564:1581 -17 33
8 VSK Chemie "A" 22 11 11 0 1427:1446 -19 33
9 TJ Pankrác 22 9 13 0 1475:1564 -89 31
10 BK Pirelli Praha "A" 22 6 16 0 1355:1581 -226 28
11 SK Hradčany 22 6 16 0 1275:1740 -465 28
12 Sokol Žižkov jun. 22 4 17 1 1423:1840 -417 25
 

TABULKA 2004/2005 - SDPA - muži, 1.třída B
 
# jméno hráče pz th "2" "3" C F PBZ P3Z PFZ %TH
6 Petr Polcar 19 69/48 47 44 274 60 14.4 2.3 3.2 69.6
7 Vladimír Kobetič 18 31/11 33 1 80 15 4.4 0.1 0.8 35.5
9 Martin Petrák 14 4/1 4 1 12 11 0.9 0.1 0.8 25.0
10 Aleš Musil 11 12/9 30 20 129 39 11.7 1.8 3.5 75.0
11 Štěpán Lukeš 14 42/19 55 0 129 44 9.2 0.0 3.1 45.2
12 Ondřej Lukeš 22 29/13 72 6 175 37 8.0 0.3 1.7 44.8
13 Jiří Doškář 10 43/18 56 0 130 20 13.0 0.0 2.0 41.9
14 Tomáš Král 22 169/115 190 4 507 77 23.0 0.2 3.5 68.0
16 Michal Tůma 13 13/9 26 3 70 24 5.4 0.2 1.8 69.2
17 Lubor Novotný 7 4/2 1 0 4 10 0.6 0.0 1.4 50.0
18 Štěpán Koubek 8 0/0 4 2 14 12 1.8 0.2 1.5 -
19 Roman Valenta 16 21/13 28 25 144 40 9.0 1.6 2.5 61.9
SOUHRN 22 437/258 546 106 1668 389 75.8 4.8 17.7 59.0
 

ROZPIS zápasů 2004/2005 - SDPA - muži, 1.třída B
 
datum čas soupeř adresa výsledek
01.10.04 20:30 VSK Chemie "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 62:64
05.10.04 20:10 Basket Mládí "A" ZŠ Olešská 2222, P10 - Skalka 73:104
15.10.04 20:30 Sokol Kbely "C" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 96:85
18.10.04 18:40 VŠSK MFF "A" SCUK Bruslařská 10, P10 - Hostivař 62:69
29.10.04 20:30 SK Hradčany ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 129:40
05.11.04 20:30 CTS Basket ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 71:102
08.11.04 20:40 Slovan Bohnice "B" Bukolská 570, Praha 8 Bohnice 84:81
19.11.04 20:30 BK Pirelli Praha "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 59:57
26.11.04 19:15 TJ Pankrác Hala TJ Pankrác - Lomnického 1, P4 - Pankrác 58:72
03.12.04 20:30 S. Královské Vinohrady ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 68:85
07.12.04 17:40 Sokol Žižkov jun. Koněvova 19, P3 - Žižkov 109:78
05.01.05 19:05 VSK Chemie "A" ZŠ Jánošíkova 1300, P4 - Krč 74:66
14.01.05 20:30 Basket Mládí "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 51:85
21.01.05 19:40 Sokol Kbely "C" Třinecká 650, P9 - Letňany 67:75
28.01.05 20:30 VŠSK MFF "A" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 53:70
31.01.05 19:10 SK Hradčany ZŠ Weberova 1090, P5 - Homolka 92:61
14.02.05 20:40 CTS Basket SH Na Folimance 2, P2 63:92
25.02.05 20:30 Slovan Bohnice "B" ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 75:66
02.03.05 19:40 BK Pirelli Praha "A" ZŠ U Roháčových kasáren 1381, P10 - Vršovice 81:73
11.03.05 20:30 TJ Pankrác ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 78:69
23.03.05 20:40 S. Královské Vinohrady Polská 1, P2 - Vinohrady 74:85
01.04.05 20:30 Sokol Žižkov jun. ZŠ Národních hrdinů 70, P9 - Dolní Počernice 89:73
 

 
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo