257 vloženo automaticky z článků

Úvodní přátelský zápas sezóny zvládl team Juniorek&Lachlam na výbornou a po slušném výkonu se mohl radovat z vysokého vítězství 98:39...

Počáteční minuty zápasu však o velkém výsledku moc nevypovídaly. Hráčky se na hřišti hledaly, jedna špatná přihrávka střídala druhou, v zakončení jsme nepůsobily jistě. Mladé soupeřky ovšem též jistotou a klidem nevynikaly a bylo naším štěstím, že jistotu ve střelbě nenalezly do konce utkání.

Nicméně po prvních pár minutách jsme se rozehrály k velmi slušnému výkonu a zlepšila se i střelba. Skvěle se chytla Péťa Smolda(22 bodů) a ruka Máti opět ukázala svoji přesnost.

Škoda byla jen, že se nám nedařilo zakládat rychlý protiútok po obranném doskoku. Věděly jsme kam bychom měly přihrát, jenže bohužel tam chyběla naše spoluhráčka. Rozehrání po straně na půlku, které by vneslo větší vítr do soupeřovy obrany, velmi chybělo dá se říci téměř až do půli zápasu.

Ke druhé čtvrtce bych rád dodal jeden „suchý“ statistický údaj – podařila se nám šňůra 26 bodů :o)

Druhou půli jsme začaly se zónovým pressem, který jsme nacvičovaly ke konci minulé sezóny. Po několika neúspěšných pokusech této obrany se dostavily pokusy úspěšné a touto obranou jsme soupeřkám nedovolily přejít půlku, či dát dlouhou přihrávku, kterou čtyřka,či pětka spolehlivě kryla;o)

Abych však hráčky nepřechválil, je nutné podotknout, že se objevily nějaké větší či menší chyby. Těm se však budeme věnovat v průběhu dalších tréninků...

Hráčky bych rád pochválil za předvedený výkon. Skóre nasvědčuje i o dobré střelecké mušce a dobré obraně. Rád bych poukázal na výborný střelecký výkon Péti, Máti, Lucky a Markéty. Díky všem: hráčkám, trenérům i panu rozhočímu;o)