Všechny články
 
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Revize ježíška
2008
2007
2006
2005
2004
1901
1900
-1
 

Revize ježíška

Revize Ježíška ...

Místo Revize: Klubovna sokolovny Dolní Počernice
Datum Revize: 16.1.2009
Revizní sváteční čas: večer a pozdní večer
Revizoři:
- Juniorky - Katka, Jana, Kristýna, Dája, Iveta, Lenka, Martina, Lucka
- a trenéři - Jirka, Aleš, Vláďa

Juniorský výbor rozhodl, naplánoval a odsouhlasil (jednomyslně), že skutečnou vánoční oslavu spojíme s oslavou silvestrovskou a s oslavou úspěšné „půlsezóny“ (být v polovině soutěže bez porážky – tak to se nám ještě nestalo!). A tato "nová situace" si žádala "novou řádnou oslavu". (Jasně, slibujeme, že nepolevíme a že se pokusíme druhou půlsezónu zkopírovat, ať máme na konci co slavit :-) )

Po vyhraném zápase s Meteorem 99:33 jsme se přesunuli do klubovny v sokolovně. Naše "basketbalová rodina" mohla usednout k slavnostně prostřené vánoční tabuli. Starodávný bytelný stůl se prohýbal pod množstvím jídla a pití, všude byla cítit vůně vánoc (to to jídlo) a v přítmí měkkého světla bylo lze rozpoznat vánoční strom!.

Cateringovou službu zajistily Kristýna a Dája. Pro slavnostní večer podávaly při světlech svíček, vůni čerstvě napečeného cukroví a při zvuku vánoční písně Tři oříšky pro Popelku předkrm složený ze šunkové a sýrové rolky, následovaný tradičním vánočním bramborovým salátem s řízkem. Pro mlsné jazýčky našich vegetariánek, dietářek a ochránkyň kaprů měly připravené speciální menu, opojné houbičky - smažené žampiony. U "skutečného umělého vánočního stromečku" se z jejich ježíškovských rukou rozdávaly skutečné vánoční dárečky a najednou - najednou byla na hodinách "jako půlnoc", byl čas v deset hodin znovu slavit Silvestra. Jentaktak jsme stihlii "nový novoroční přípitek", jentaktak jsme stihli prskavkami začoudit klubovnu a už se dochucovala a podávala výborná, ale opravdu výborná, "ovocná" bowle, kterou jsme zahájili oslavu vydařené "Půlsezóny". Na stole se objevily brambůrky i jednodohubky, k poslechu hrála československá diskotéka s italskými zpěváky. Vůně řízků přilákala i Aleše s Vláďou, kteří se zdrželi na svém tréninku.

Dlouho po skutečné půlnoci jsme se ovínění a šťastní začali rozjíždět do svých domovů.

Posezení se vydařilo, popovídali jsme si, oslavili, co se oslavit dalo a již teď se těšíme na další akci, která, doufáme, na sebe nenechá dlouho čekat.

ZaSpisovatelka Daja

:: 20.01.2009 - Revize ježíška

Diskuze

Zatím není zveřejněn žádný diskuzní příspěvek.

Pro přispívání do diskuze se musíte přihlásit.
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo