Rožmitál pod Třemšínem dobyt!

O víkendu se muži vypravili pod Marcelovým vedením do Rožmitálu pod Třemšínem a přivezli si zpět vítězství na turnaji...

Týmy na turnaji měli rozdílnou úroveň a hned na úvod nás čekal silný tým z Příbrami, který nám připravil porážku (jedinou v celém turnaji). Následoval lehčí zápas proti dříve narozeným z Karlových Varů a hned na to jsme se utkali se starými známými z Meterou, toto utkání bylo dosti tvrdé a vzhledem k absenci rozhodčích i plné neodpískaných faulů, nicméně jsme si vítězství vybojovali a Meteor jsme ve druhém poločase přejeli.

Utkání se hrála na 2 x 10 minut čistého času a dalším specifikem byla absence rozhodčích, takže fauly jsme si hlásili sami.

Tak či tak, účast se vydařila, každý z účastníků si dosyta vyhrál a tým Dolní Počernice se může pyšnit vítězstvím na turnaji s bilancí 1 porážky a 5 vítězství. Díky Marcelovi a klukům Alešovi, oběma Michalům, Jiříkovi, Mirovi, Vláďovi, Hejkošovi, Romanovi a Kubovi!