Všechny články
 
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
402 vloženo automaticky z článků
2006
2005
2004
1901
1900
-1
 

402 vloženo automaticky z článků

Pro ty, co se nezúčastnili v prvním červnovém víkendu výletu na Hrubou Skálu, přináším menší reportáž včetně fotografií.

Barče a Ondrovi přejeme hodně lásky na společné cestě životem !!!

Jelikož se na Hrubé Skále rozhodla vstoupit do manželství naše spoluhráčka Barča Štíchová, rozhodly jsme se s holkama, že si tuto jedinečnou událost nesmíme nechat ujít.

Pro jistotu jsme vyrazily už v pátek večer. Řidička Jana (Honza trenérka), vedle řidičky ladička rádia Zuzka, navigátorka cesty Sýkorka a jako čtvrtá do počtu Musilka. Po cestě do vesničky Košov, kde ubytování zajistila navigátorka Sýkorka, jsme se stavily v Hypernově v MB, kde jsme nakoupily nějaké zásoby jídla a pití (však to znáte…).

Hned po příjezdu jsme zjistily, že v baráčku nebydlíme samy ... ale spolubydlící byla velmi tichá a skoro celý den lítala někde venku ... byla to totiž vlašťovka, která si postavila hnízdo blízko WC. Večer jsme si připily na tu zítřejší svatbu a aby vyšlo počasí. No, asi jsme zapíjely málo, jelikož celou noc propršelo ... příště se musíme s pitím polepšit.

V sobotu dopoledne se naštěstí vyjasnilo a my jsme vyrazily směr Hrubá Skála. Zaparkovaly jsme na nádvoří zámku a jelikož jsme tam byly o 30 minut dříve, vše jsme si stačily okouknout. Mezitím dorazila Věra a Kačka K. – obě v doprovodu svých manželů. Za nedlouho se objevil ženich s nevěstou a oběma to mooooc slušelo !!!

Samotný obřad vypukl přesně v pravé poledne, v krásné zahradě zámku s výhledem na okolní krajinu Hruboskalska – no prostě romantika !

Po obřadu jsme očekávali novomanželé na nádvoří zámku, kde proběhlo focení a předání dárků. Novomanželka se sice trochu zlobila, že žádný dárky nechtěla ... ale o tom, že bychom nic nepřivezly, nemohla být ani řeč. Takže Baruško a Ondro – UŽ ŽÁDNÉ SLZY! Pro nezasvěcené osvětlím, že hlavním dárkem byl sekáček na cibuli (samozřejmě to má více funkcí, ale zakoupen byl hlavně na sekání cibule).

No a jelikož jsme si nádherné okolí chtěly prohlédnout důkladně, vyrazily jsme na procházku směr Sedmihorky, Janova vyhlídka, hrad Valdštejn a zpět do Sedmihorek, kde jsme měly zaparkované autíčko. Večer jsme došly na dříví a za pomoci kamaráda Pepa jsme si opekly drůbeží páreček ...

Na neděli jsme si naplánovaly další výlet – už jsme teda zůstaly jen tři – ale to vůbec nevadilo. Vyrazily jsme na zříceninu Kozlov a pak na protilehlý kopec na rozhlednu Tábor, kde jsme si daly super obídek (viď Kačko). Podrobnosti líčit nebudu, ale ještě jsme za tu věc, co se tam stala, dostaly každá rakvičku se šlehačkou !!!

Zpět do Prahy jsme dorazily k večeru, značně unavené pro vysilující túře. Naštěstí řidička Jana měla soucit a dovezla mě (Musilku) až před vrátka - díky díky díky.

Myslím, že víkend se maximálně vydařil ke spokojenosti všech zúčastněných.

:: 02.06.2007 - Svatba Barči Štíchové - Klasové

Diskuze

Zatím není zveřejněn žádný diskuzní příspěvek.

Pro přispívání do diskuze se musíte přihlásit.
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo