40 vloženo automaticky z článků

Družstvo mužů složené z hráčů SDPA a SDPB se utkalo v pohárovém zápase proti VSK Elektro ČVUT a nastřílelo první letošní stovku. Konečný stav utkání 103:70 znamená postup do druhého kola pražského poháru.
Se soupeřem, který hraje stejnou soutěž jako naše A-čko, jen jinou skupinu, jsme zápas začali velice opatrně. V první čtvrtině jsme se dopouštěli více drobných chyb, které byly zapříčiněny zejména z nervozity. Nástup do druhé čtvrtiny se nám vydařil a desetibodovou šňůrou jsme si zajistili jistotu klidu. V dalších dvou čtvrtinách již soupeř částečně rezignoval na naše rychlé protiútoky a dovolil nám nastřílet 31 resp. 28 bodů. Zápas to rozhodně nebyl jednoduchý, ikdyž tomu skóre 103:70 nenasvědčuje.