409 vloženo automaticky z článků

8 hráčů pod Tomášovým vedním se zúčastnilo letošního ročníku Tanvalského turnaje a vybojovalo velice cenné 2.místo ...
Turnaj byl původně naplánován na venkovní hřiště přímo u haly TJ Seba Tanvald. Bohužel kvůli nepřízni počasí nám poskytla azyl, jako již v letech předešlých, hala ve Smržovce. V tradičně dobře zorganizovaném turnaji jsme měli možnost sehrát 3 zápasy, které určitě pomohly v předsezóní přípravě. Zápasy se hrály na 2x12 minut čistého času za přítomnosti 2 rozhodčích.

Hned v úvodu turnaje jsme se utkali s místními borci TJ SEBA Tanvald. Na obou mužstvech byla patrné dlouhá prázdninová pauza a tak nepřesnosti střídaly nepřesnosti. Střelba rovněž nebyla ideální. Naštěstí pro nás se nám v závěru zápasu přeci jen podařilo od soupeře bodově odskočit a tento duel vyhrát 40:31

Tanvaldský turnaj 2007

V druhém zápase jsme se utkali s ambiciózním držstvem Sokol Kbely, kteří tradičně soutěží v Pražském přeboru. Musíme sportovně uznat, že jejich herní kvality jsou lepší nežli naše. Prakticky jsme s nimi byli schopni držet krok až od stavu, kdy hráli ve 4 proti 5. Škoda jen, že jsme nedokázali využít více naší nejsilnější zbraně, kterou je rychlý protiútok, bohužel sil už po prvním zápase rapidně ubylo. Zbývá jen dodat závěrečné skóre tohoto zápasu: 35:47

Do závěrečného zápasu proti Kajmanům ze Smržovky jsme nastoupili opět s odhodláním a touhou po vítězství. Začátek utkání byl vyrovnaný, ale po poločase přišel náš nástup a během několka prvních minut jsme si vypracovali rozhodující náskok, který jsme udrželi až do konce. Na výsledkové tabuli v tu dobu svítilo skóre 56:43.

Myslím, že Tanvadský turnaj 100% splnil svůj účel a všichni přítomní nelitovali, že se turnaje zúčastnili.