Po pěkných výkonech se Áčko rozloučilo s pohárovou Prahou v semifinále

Po dvojzápase s týmem VŠTJ Medicina se Áčko v letošním pražském poháru umístilo na skvělém 3.-4. místě...

V úterý jsme se utkali na soupeřově půdě v neoblíbené hale SC UK v Hostivaři. Na začátku jsme soupeře zaskočili povedenými kombinačními akcemi, kdy jsme zakončovali "sami do prázdné". Se soupeřem jsem dokázali hrát vyrovnaný první poločas, kdy to bylo o pouhé 3 bodíky. Do druhého poločasu však soupeř nasadil svoji silnou zónovou obranu, proti které nám to nechtělo padnou z dálky a nakonec jsme odcházeli s 16ti bodovým mankem - 66:50.

21 Roman 1 / 1 4 2 15 2

V druhém zápase v dolnpočernické aréně jsme od začátku utkání předváděli skvělou osobní obranu a soupeř měl velké problémy se proti nám prosadit. V průběhu zápasu jsme si vybudovali i 20ti bodový náskok, o který jsme bohužel nakonec přišli kvůli soupeřově zlepšené obraně a smrtícím brejkům. Finální skóre na tabuli svítilo 57:58.

Holt nám to štěstí ani ve čtvrtek nešlo naproti, navíc když se nám zranil snajper Mireček. Avšak v závěru utkání jsme mohli spatřit první Oťasovu trojku v dresu SoDoPo. Škoda jen Oťas, že pohárové zápasy se do dlouhodobých statistik nezapočítávají =)