Všechny články
 
2019
2018
2017
2016
Štíři na svém prvním soustředění
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
1901
1900
-1
 

Štíři na svém prvním soustředění

Dolnopočernická klučičí přípravka si vyrazila na své první soustředění do Borotína u Sudoměřic. Jak vše zvládali den po dni a pár fotek si můžete prohlédnout v tomto článku.

Neděle:

Hned po příjezdu a ubytování na pokoje se kluci vrhli do trénování a ukázalo se, kdo o prázdninách něco dělal a kdo ne. Po posilnění z vlastních zásob následovala druhá tréninková fáze z basketbalových dovedností, odpoledne pak sportovní aktivity venku (baseball a frisbee). Po večeři zápolení zvaná hra.

Pondělí:

Druhý den mají kluci za sebou, ráno rozcvička (bohužel pršelo, takže jen v tělocvičně), kruhové tréninky, pak stolní tenis v místní pingpongárně, po obědě tréninková jednotka - běhání, technické dovednosti, dvojtakty. Před večeří pak výlet na hrad, kde jsme si zahráli baseball, vybíjenou a další hry na louce. Po večeři pak opět hra. Na klucích je vidět zlepšení, zároveň i trochu únava, ale bojovnost a dobrá nálada nechybí. Zranění, až na nějaké svalové bolístky, se nám zatím vyhýbají. Vzhledem k pestrému programu nemají čas ani na pořádné zlobení Wink .

Úterý:

Počasí se konečně umoudřilo, dnes bylo celý den krásně a tak jsme byli venku hned 3x - baseball, vybíjená či jiné sportovní vyžití a ranní běhna k rybníku s rozcvičkou. Po ránu se nikomu moc nechtělo, přeci jen 3. den bývá kritický, i proto byl dopolední trénink lehčí s úlevami. Na odpoledním kruháči se všichni již opět snažili - vždyt jde přeci o body a těch není nikdy dost.

Některým se již trochu stýská, ale nálada je stále dobrá a ta se ještě vylepší - k večeři budou špagety. Snad mají všichni ještě jedno tričko navíc, po večeři je pak v plánu bojovka.

Středa:

Před včerejší bojovkou byli všichni hrdinové, ale na spoře osvětlné cestě, plamínek odvahy zhasínal skoro všem. Samozřejmě po bojovce byli opět všichni hrdinové. Za statečnost si všichni mohli přispat a byli osvobozeni od ranní rozcvičky. Po snídani nás čeká testík, lehčí společný trénink, vyhodnocení výsledků - odměny. Po obědě balení a ve 14h si můžete své ratolesti vyzvednout.

:: 29.08.2016 - Štíři na soustředění v Borotíně

Diskuze

Zatím není zveřejněn žádný diskuzní příspěvek.

Pro přispívání do diskuze se musíte přihlásit.
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo