Všechny články
 
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
385 vloženo automaticky z článků
2006
2005
2004
1901
1900
-1
 

385 vloženo automaticky z článků

"DOBŘE MY" udělali, že na dubnový víkend při dvaadvacátým jeli do Albrechtic v Jizerkách - aktualizováno
Protože tam jsme měli dobrou vůli, zažili radost a veselí. Odpočívali jsme pospolu, šlapali do kopce i z kopce, hráli petangue (či jak se to píše), kroket (nebo crocet??) a házeli si talířem. Nebyl z kuchyně! Ach toho dobrého jídla a pití, a zábavy. A večer? Všude barvy, světla, stuhy, balónky. Když jsme se sešli po večeři u zapáleného krbu, Jiřina pronesl krátký přípitek při příležitosti našeho setkání. Mluvil o ukončení uplynulé sezóny a zároveň vlastně (již zase) o zahájení sezóny nové, na kterou se my hráčky máme prý už teď připravovat! No to ta pauza nebyla dlouhá! Jen dva dny v penzionu MAX v Albrechticích v Jizerských horách! To jste se moc nepředali, trenéři milí! A navíc, že se to vůbec uskutečnilo, za to může stejně jen a jen "organizační výbor DaMa LuMa", Tedy Dája, Makča, Lucka a Martina. Nebýt jich, tak z nás brzo sedřete kůži, trenéři naši milí. A tak jim za ten víkend patří nekonečný dík. To uznejte! (Uznávám)

Jen díky nim jsme si mohli odpočinout a večer při soutěžení dát volný průchod našim hereckým schopnostem při pantomimickém klání. Mezi družstvy "Žluťásků", Růžových Panterů" a "Dobře MY" se pod vedením tří trenérů rozpoutal litý boj o místní ceny Thálie. O půlnoci přišlo překvapení, Ivča je zase o rok starší. Dojalo ji to k slzám. A tak ji to výbor osladil opět výborným "Medovníkem". Došlo i na fotbálek stolní a slovní, došlo i na "Člověče, nezlob se". A znova se dohrávaly "němé filmy", v podání členek místního dočasného ochotnického pantomimického souboru. Však pouze těch, které ještě měly vůli a sílu. Vydržely jsme to až do rána. Tedy vydrželi - Michal jako jediný mužský (srabi!) byl s námi.

Ráno jsme se probudili do dalšího nádherného, modrého, čerstvého, slunečného dne, protože počasí bylo "All inclusive". Na stráni za chalupou řádili jsme jak na jaře. A oběd, a domů! :-( Začala další basketbalová sezona. :-) Ať se nám podaří a za rok zase všichni spolu. V roce 2007 jsme založili novou tradici veselého víkendu a tradice, to jsou naše pevné kořeny, ty se musí ctít. Jiřina si s Alešem a osádkou svého vozu na cestě zpátky udělal výlet do Stráže pod Ralskem, ale to už je jiná "písnička" na této webové stránce.

Zapsal (a) Jiřina

Vláďa přidává další fotky ... ;-)

:: 21.04.2007 - Víkend v Albrechticích

Diskuze

Zatím není zveřejněn žádný diskuzní příspěvek.

Pro přispívání do diskuze se musíte přihlásit.
 
sokol
TJ Sokol Dolní Počernice
© 2008 - 2013 by SoDoPo